Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

BAM kiest voor SAP op maat van MyBrand

20 oktober 2010 - 17:14ActueelSoftware & DevelopmentBAM GroepSAP
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Bouwconcern Koninklijke BAM Groep heeft een vijfjarige overeenkomst gesloten met SAP-dienstverlener MyBrand. De dienstverlener uit Geertruidenberg voorziet de Nederlandse, Duitse en Britse werkmaatschappijen van het bouwconcern van SAP on Demand en functionele ondersteuning van de bedrijfssoftware. Er zijn geen financiële details van de overeenkomst bekendgemaakt.

BAM nam al bedrijfssoftware van SAP af, maar kiest nu voor een leveranciersmodel waarbij het alleen voor de gebruikte hoeveelheid betaalt. De rekening wordt opgesteld aan de hand van de gebruikte rekencapaciteit en dataopslag. De dienstverlener verzorgt de hosting, housing en het technisch beheer van de bedrijfssoftware. De benodigde technische ondersteuning wordt geboden vanuit twee rekencentra in Amsterdam.

Functionele ondersteuning betekent dat de dienstverlener het bouwbedrijf dagelijks ondersteunt bij het beantwoorden van vragen, het oplossen van incidenten, het aanbrengen van wijzigingen en het adviseren over nieuwe ontwikkelingen en verbeteringen van de bedrijfssoftware. Die diensten vinden plaats vanuit het SAP Support Center van MyBrand in Geertruidenberg.

Koninklijke BAM Groep heeft werkmaatschappijen in vijf thuismarkten. Het bedrijf brengt projecten tot stand in de sectoren bouw, vastgoed, infra, publiekprivate samenwerking, installatietechniek, consultancy en engineering en facility-management. Het bedrijf telt ongeveer 27.000 medewerkers.

MyBrand biedt SAP-diensten op het gebied van advies, implementatie, support en exploitatie. MyBrand is opgericht in 2004 en heeft vestigingen in Geertruidenberg en Oegstgeest. Er werken ongeveer 150 mensen.

 

Meer over

HostingSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Rechter kraakt falende erp-consultant

    ActueelCarrière

    Kort: Paul Broekhuizen leidt Fsas Benelux, Brink Software verkocht (en meer)

    ActueelData & AI

    Europese beurzen voor grensverleggend UvA-onderzoek in it

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs