Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Ctac start zorgtak met Paul Zincken aan het roer

26 oktober 2010 - 10:05ActueelCarrièreCtac
Pim van der Beek
Pim van der Beek

SAP-dienstverlener Ctac richt een zorgtak op. Paul Zincken leidt de nieuwe disvisie. De zorgtak richt zich specifiek op het erp-pakket SAP For Healtcare. Zincken (48) werkte tussen april 2007 en december 2008 als directeur van de zorgdivisie van SAP-Nederland en werkte daarvoor onder andere voor Getronics PinkRoccade en IBM. De Bossche dienstverlener hoopt te profiteren van de groeiende vraag naar automatisering in de zorg.

Ctac stelt Zincken aan omdat het bedrijf naar eigen zeggen nog onvoldoende specifieke kennis heeft van de kernprocessen van zorgautomatsering. Onder aansturing van de nieuwe zorgdirecteur richt de dienstverlener zich op elektronische patiëntendossiers, patiëntenlogistiek, behandel- en zorgplanning en communicatie in de zorgketen.

Volgens financieel directeur Jan Willem Wienbelt kunnen zorginstellingen daarnaast profiteren van Ctacs kennis en ervaring in gebieden zoals erp- en backoffice-automatisering, vastgoed, asset management en beheer en outsourcing van complexe omgevingen.

Zorg is groeimarkt
Steeds meer automatiseerders richten zich op de zorgsector. Eerder verstekte Oracle zijn zorgtak via een miljoenenovername. Printer- en cameraleverancier Canon ziet de zorg als groeimarkt en chipleverancier Intel heeft een zorgdivisie die apparatuur levert voor zorg op afstand.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Atos presenteert strategisch en transformatieplan voor 2028

    ActueelCarrière

    Vlaams Parlement zoekt ciso

    Saba, eiland, Caribisch
    ActueelCarrière

    Kort: Postcodes voor Caribisch Nederland, LAI uit Schiedam beste HPE-opleider, Gates fakkelt Musk af

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    OpinieCarrière

    Spoelstra Spreekt: Je baan verdwijnt

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs