Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Avnet en IBM vieren 25 jaar samenwerking

28 oktober 2010 - 15:423 minuten leestijdActueelIT Strategy & GovernanceAvnetIBM

Wereldwijde IT distributeur Avnet en IBM hebben twee belangrijke mijlpalen in hun zakelijke relatie bereikt. Avnet en IBM zijn al meer dan 25 jaar zakenpartners, waarbij wordt samengewerkt op mondiale basis in alle regio’s en in meer dan 30 landen.

Avnet heeft bovendien het afgelopen boekjaar maar liefst voor 3 miljard USD aan IBM oplossingen en diensten verkocht, waardoor in vergelijking met het voorgaande jaar tijdens het boekjaar 2010 van Avnet een groei van meer dan 20 procent op IBM verkopen ontstond. Het wereldwijde management van Avnet en IBM viert deze mijlpalen nu, samen met ca. 350 partners, op een jaarlijkse conferentie die wordt georganiseerd door de Avnet Technology Solutions werkgroep in San Antonio, Texas. Op de Avnet Technology Solutions – IBM Partner Summit zullen de organisaties bevestigen hoe ze nauw hebben samengewerkt door hun globale krachten, schaal en omvang te bundelen en daarmee een concurrentievoordeel te creëren door middel van een sterke samenwerking voor het IBM-kanaal van value-added Business Partners.

"Wij blijven investeren in ondersteuning van onze IBM partners om hun vaardigheden te versterken, waarde aan klanten te leveren en nieuwe groeimogelijkheden te realiseren," aldus Rich Hume, algemeen directeur van Global Business Partner and Midmarket Organization van IBM. "Wij zien die betrokkenheid bij groei weerspiegeld in de resources en programma’s van Avnet die zij hebben ontwikkeld om IBM Business Partners te helpen bij de verkoop van complete oplossingen die voldoen aan de zakelijke behoeften van IBM klanten over de hele wereld. Veel van deze programma’s behoren voor ons kanaal tot de best practices in de industrie."

De Business Partner samenwerking tussen Avnet en IBM is aanzienlijk gegroeid in de afgelopen 25 jaar, zowel in geografisch als financieel opzicht. Zo breidde Avnet bijvoorbeeld de IBM samenwerking tot ver buiten Noord-Amerika uit en omvatte in 1997 ook zes landen in EMEA. Avnet vergrootte in 2007 de samenwerking met IBM verder uit naar de Aziatisch-Pacifische regio door de acquisitie van Azure Technologies. In de afgelopen 10 jaar heeft Avnet zijn IBM zaken in Noord-Amerika meer dan verdubbeld, en Avnet breidde zijn invloed in Latijns-Amerika met IBM uit met de acquisitie van Tallard Technologies in 2010. De Business Partner samenwerking van Avnet met IBM strekt zich inmiddels uit over vier regio’s: Noord-Amerika, Latijns-Amerika, EMEA en de Aziatisch-Pacifische regio.

"Samen zijn Avnet en IBM bezig om een ‘Smarter’ kanaal te creëren dat de kennis, kunde en resources heeft om de trusted advisors van eindklanten van IBM te worden door complete oplossingen te bieden aan de markt die naadloos aansluiten op de wensen en behoeften van de klant," aldus Tony Madden, Global Supplier Business Executive bij Avnet Technology Solutions. "Ik wil IBM en onze partners bedanken voor de prestaties en toewijding in de afgelopen 25 jaar en ik verwacht dat de komende 25 jaar van onze Business Partner samenwerking zelfs nog opvallender zullen zijn."

"Ons succes zou niet mogelijk zijn zonder de toewijding en investeringen die IBM heeft gedaan voor de ontwikkeling en groei van de partners van Avnet," aldus Miriam Murphy, Senior Vice President IBM, Avnet Technology Solutions EMEA. "Wij hebben nauw samengewerkt om de kennis en het aanbod van oplossingen uit te breiden die onze partners op de markt brengen. Daarnaast proberen we op lange termijn het groeipotentieel in de emerging markten met partners te versnellen."

Volg Avnet Technology Solutions, EMEA op Twitter: http://twitter.com/Avnet_TS_EMEA

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    EDIC EU digitaal
    IT Strategy & Governance

    EU wil eigen it-branche ruim baan geven bij openbare aanbestedingen

    Rabobank
    AI Agents

    Rabobank: agentic ai verandert het werk van engineers enorm

    De overstap #8
    Soevereiniteit

    Open source alleen maakt nog niet digitaal soeverein

    IT Industry news

    ASML paait personeel met 20 mille aan aandelen

    Data & AI

    Kort: EU dwingt Google tot meer open Android, geld zoek bij Knaken, Meta gek op privé-data (en meer)

    IT Strategy & Governance

    To­mor­row­land 2026: uitverkocht festival is magneet voor online fraude

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs