Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

InFocus komt met Premium HD projectoren

22 december 2010 - 12:30ActueelCloud & InfrastructuurInFocus
externe partij
externe partij

InFocus Corporation, leverancier van digitale display technologie, introduceert de premium HD-projectormodellen IN5533 en IN5535. Deze nieuwste toevoegingen aan de bovenkant van de IN5500-serie van projectoren voor grote ruimten kenmerken zich door optimale kleurkwaliteit en prestatie en door grote flexibiliteit om de integratie in ruimten – ongeacht grootte – eenvoudig te realiseren.

Professionele AV-installateurs kunnen met de IN5533 en de IN5535 kiezen tussen vijf lensopties- van short throw tot ultra-long throw. Gecombineerd met gemotoriseerde horizontale en verticale lensshift en automatische sensoren die optische verstoringen elimineren, biedt de IN5500-serie een grote flexibiliteit voor aanpassing aan een grote verscheidenheid van toepassingen en omgevingen met inbegrip van oudere installaties.

De IN5533 en IN5535 bieden respectievelijk WXGA (1280×800) en WUXGA (1920×1200) native resolutie voor een breder beeld om hoge resolutiebeelden te projecteren voor huidige en toekomstige computer besturingssystemen en voor full high definition 1080p video. Daarnaast beschikt de IN5500-serie over een zes-segments kleurenwiel voor een zeer brede range aan briljante (rijke), levensechte kleuren en vloeiende kleurgradaties. Beide IN5500-modellen zijn voorzien van dubbele lampen van 6.000 lumen en een fail-safe back-upbescherming (in geval van een defecte lamp, kan de presentatie gewoon doorgaan). Ze gebruiken de nieuwste DLP DarkChip technologie en de InFocus BrilliantColor implementatie voor heldere, naadloze, filmachtige beelden, zelfs in ruimten met veel omgevingslicht.

De IN5500-serie beschikt over volledige analoge en digitale connectiviteit met inbegrip van HD15, HDMI 1.3, VGA, USB, BNC en componentingangen. Voor draadloze overdracht van audio, video en data wordt gebruik gemaakt van LiteShow III.

Organisaties kunnen gebruik maken van de InFocus-splitscreen technologie waarmee twee bronnen gelijktijdig kunnen worden geprojecteerd in een verscheidenheid van configuraties. Dit is ideaal voor videoconferenties en distance learning waarbij meerdere presentaties of video-feeds na naast elkaar moeten worden bekeken. De IN5500-serie bevat ook ingebouwde netwerk- en RS232-control voor de integratie van full-projector management.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    Security & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    Data & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    Data & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs