Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

i³ groep nestelt zich in voormalig pand Saab Nederland

23 januari 2011 - 21:483 minuten leestijdActueelCloud & Infrastructuuri3 groep

Dataopslagspecialist, dienstverlener en it-consultant i³ groep heeft een nieuwe kantoor geopend aan de Ir. D.S. Tuijnmanweg in Vianen. Daar is meer ruimte voor het groeiend aantal medewerkers die onder andere afkomstig zijn van de overgenomen storagedienstverlener ITAA uit Amstelveen. Het pand, waar voorheen de importeur van Saab Nederland zat, is in 2009 gekocht en daarna flink onder handen genomen.

Henk van der Bruggen en Aad Wille, twee van de drie oprichters van de i³ groep, openden het kantoor. Oprichter John van Spierenburg kon wegens ziekte er niet zijn, maar kon de opening via een beveiligingscamera volgen. Daar kom hij zien hoe een groot logo van i3 groep bij de ingang van het kantoor werd onthuld. Het pand is geheel vernieuwd. De muren zijn geschilderd in de kleur van het bedrijfslogo, blauw en oranje. Er staat in het pand achter brandvrije muren een democenter. Achter de geblindeerde ramen staat dataopslagapparatuur van diverse leveranciers.

Jazz en Tapas
De opening van het nieuwe pand werd breed gevierd met klanten, leveranciers en andere relaties. Er was een feestelijke borrel en een tapasbuffet dat opgeluisterd werd door een jazz combo. Bezoekers konden hun cadeau in vorm van een donatie geven aan de website www.spread-the-love.nl actie. Hierbij verzamelt het fietsteam van i³ groep geld voor stichting De Alpe d’HuZes. De opbrengst van deze actie komt ten goede aan het KWF, de Nederlandse kankerbestrijding.

Annemarie Jorritsma
i³ groep bestaat inmiddels tien jaar. De doelstelling van i³ groep is het integreren van informatie infrastructuren; vandaar de drie i’s. Hierbij zijn partnerovereenkomsten ontwikkeld met HP, IBM, EMC, HDS, Netapp, VMware, Symantec, Brocade en Microsoft. Het bedrijf vestigde zich ooit in een kantoor van Hitachi in Waardenburg. In 2001 kreeg het van, minister Annemarie Jorritsma van Economische Zaken, de aanmoedigingsprijs als ICT start-up .In 2003 werd een pand gevonden in Vianen. Het bedrijf groeide verder en kocht in 2009 het voormalige gebouw van Saab Nederland. Daar werken tegenwoordig ook medewerkers van IBM-dienstverlener ITAA, dat tegenwoordig deel uit van de i³ groep.

Belastingdienst
Inmiddels is het bedrijf één van de grotere dataopslagspecialisten van Nederland. Afgelopen drie jaar groeide het bedrijf met bijna 150 procent. De omzet is 48,8 miljoen euro en het heeft tegen de zestig werknemers in dienst. i³ groep heeft klanten in de bovenkant van het mkb, de grootzakelijke markt en overheden. Klanten zijn diverse banken, ziekenhuizen, hogescholen, gemeentes, verzekeringsmaatschappijen en waterschappen en De Belastingsdienst.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs