Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Cisco levert datacenter fabric-convergentie

30 maart 2011 - 13:41ActueelCloud & InfrastructuurCisco
externe partij
externe partij

Cisco kondigt technologische innovaties aan die Unified Fabric, Unified Computing en Unified Network Services integreren in één alomvattend datacenter-fabric. Hiermee kan iedere applicatie eenvoudig, schaalbaar en veilig worden geleverd op iedere gewenste locatie, binnen het datacenter, over meerdere datacenters of in de cloud.

De nieuwe 'datacenter-fabric'-oplossing van Cisco is van toepassing op het complete Data Center Business Advantage-portfolio, waaronder de Nexus 7000- en 5000-serie, Nexus 3000, een nieuwe platform met zeer lage latency. Er zijn bovendien vernieuwingen van de mds-storage-switches, het Cisco Unified Computing System, Data Center Network Manager (DCNM) en NX-OS, het besturingssysteem voor datacenters dat de hele Cisco datacenterportfolio bedient.

Cisco’s nieuwe datacenter-fabric maakt geconvergeerd netwerkbeheer mogelijk. Daarnaast is het mogelijk om via de 'wire-once'-functionaliteit de server- met de storage-array te verbinden, in zowel fysieke als virtuele omgevingen. Met deze uitbreidingen kunnen meerdere datacenters en cloud-diensten worden verbonden over een gemeenschappelijke, intelligente fabric, zodat bedrijven de flexibiliteit in hun it-architectuur verhogen, hun investeringen beter beschermen en hun dagelijkse operationele zaken vereenvoudigen.

Met Unified Port (UP)-mogelijkheden op alle poorten voor deze 48- en 96-poorts datacenterswitches kunnen it-beheerders aan elke poort 1Gb Ethernet, 10Gb Ethernet, Fibre Channel (2/4/8 GB) of FCoE toewijzen, de configuratie vereenvoudigen en het datacenter de flexibiliteit bieden die het nodig heeft. Ook biedt het lage latency met Cisco Nexus 3000-serie-switch. De nieuwe Cisco Nexus 3000-serie switch levert low-latency (minder dan 1usec port naar port), in een high-density 10Gb Ethernet-switch voor markten waar lage latency een vereiste is. De één-rack switch ondersteunt Layer 2/3 wire-rate switching en een breed scala aan routing-protocollen binnen het NX-OS besturingssysteem.

Meer over

EthernetFCoENetwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Netwerkoffensief Cisco komt laat op gang

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Cisco moderniseert datacenterportfolio

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs