Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Nieuwe website Protinus IT live

17 april 2011 - 22:25ActueelIT Strategy & Governance
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Samen met het opduiken van een oude bekende, duikt een nieuw bedrijf met de naam Protinus IT op. “We zijn al een tijdje in business, en niet met de minste organisaties, maar hebben bewust gewacht met het live brengen van onze propositie. We doen iets volledig nieuws en dat vergt zorvuldigheid en vooral goed luisteren naar wat de markt, onze klanten nodig hebben, aldus Marcel Nulden, medeoprichter van het bedrijf.

De nieuwe website van Protinus IT is nu live. Protinus IT is in 2010 opgericht door een groep ervaren IT-ondernemers en IT-specialisten die van mening zijn dat het tijd is voor een nieuwe manier van IT-sourcing. Tegelijkertijd met de corporate site introduceert ze de Protinus Portal die haar klanten ondersteunt om contractmanagement te vereenvoudigen en te optimaliseren. Protinus IT helpt organisaties met ‘Managed Sourcing’. Kortweg uitgelegd is dat het direct beschikbaar en beheersbaar maken van alle IT-producten, software, diensten en aanbieders die nu op nog via veelvouden aan oude contractvormen worden gesourced en beheerd.

"Om gek van te worden en niet meer van deze tijd", zegt Nulden."Organisaties moeten veel te veel contracten afsluiten en beheersen. Allemaal met hun eigen looptijden en kleine lettertjes. Daar gaat veel te veel kostbare tijd aan vooraf. En, tijdens zo’n contractperiode kunnen klanten vaak geen kant meer op, en worden ze, zoals dat zo mooi heet, ‘teruggemanaged’ Er is dan eigenlijk nauwelijks nog sprake van concurrentiestelling". Nulden vindt dat dat niet meer past in deze sneller wordende wereld waarin organisaties juist wendbaar moeten zijn.

"Protinus IT en heeft zich ten doel gesteld de ‘best of breed’ uiteindelijk zelfs online te brengen. Als je als aanbieder traditioneel naar de markt kijkt, dan zul je het gewaagd vinden wat Protinus IT doet". Nulden vervolgt: "Kijk je goed naar de sneller wordende wereld om ons heen en wat dat voor een geweldige impact heeft voor organisaties, de wendbaarheid van hun IT, dan zie je dat het écht anders moet. Onze klanten begrijpen ons goed en wij hen. Samen zijn we op weg naar baanbrekende methodieken om IT-sourcing voor organisaties simpeler, sneller, beter en vooral wendbaarder te maken. Protinus.nl is nu dus live en dat is nog maar een begin."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    IT Industry news

    ASML paait personeel met 20 mille aan aandelen

    Data & AI

    Kort: EU dwingt Google tot meer open Android, geld zoek bij Knaken, Meta gek op privé-data (en meer)

    IT Strategy & Governance

    To­mor­row­land 2026: uitverkocht festival is magneet voor online fraude

    Data & AI

    Ai-hype maakt plaats voor nuchterheid: ‘Geen autonoom won­der­mid­del’

    Cloud & Infrastructure

    ASML schroeft productie chipmachines maximaal op

    IT Strategy & Governance

    Nederland derde op EU-innovatieranglijst

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs