Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

EnterpriseDB ondersteunt HP-UX

19 mei 2011 - 10:16ActueelCloud & InfrastructuurEnterpriseDB
externe partij
externe partij

EnterpriseDB, onafhankelijk leverancier van open source PostgreSQL-databases, maakt een nieuwe versie bekend van zijn Postgres Plus Advanced Server. Met ingang van juni 2011 zal de EnterpriseDB Postgres Plus Advanced Server volledige ondersteuning bieden voor HP-UX.

De Postgres Plus Advanced Server-technologie van EnterpriseDB stelt gebruikers in staat om toepassingen en gegevens uit Oracle-productiedatabases soepel en eenvoudig te migreren naar Postgres Plus. Hiervoor hoeven zij geen toepassingen te herprogrammeren. De oplossing biedt daarnaast ondersteuning voor een breed scala aan gebruiksscenario's. Voorbeelden zijn rapportage- en business intelligence-systemen en andere toepassingen voor de bedrijfsvoering.

Volgens EnterpriseDB zullen klanten behoefte blijven hebben aan hybride OS-omgevingen met de schaalbaarheid, veerkracht en beveiliging die HP-UX te bieden heeft. Als uitgebreide oplossing voor Oracle-compatibiliteit biedt Postgres Plus Advanced Server een bewezen, schaalbaar en gebruiksvriendelijk alternatief voor Oracle, gecombineerd met de mogelijkheid van forse kostenbesparingen. Hiermee breid tEnterpriseDB Linux-ondersteuning op HP-platforms verder uit.

Meer over

OpensourceSQLStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Postgres Enterprise Manager van EnterpriseDB

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Postgres Plus Advanced Server vernieuwd

    4 reacties op “EnterpriseDB ondersteunt HP-UX”

    1. zoistooknogges schreef:
      19 mei 2011 om 16:40

      PostgreSQL als gebruiksvriendelijk alternatief voor Oracle en mogelijkheid voor forse kostenbesparingen.

      en het dan op het duurste, proprietary (hard/software) en closed source Unix platform gaan draaien …..

      Login om te reageren
    2. Peter schreef:
      20 mei 2011 om 08:17

      Quota van storage artikelen is waarschijnlijk niet gehaald dus dan maar een verkapt reclame stukje?

      Login om te reageren
    3. Arthur schreef:
      23 mei 2011 om 09:55

      @zoistooknogges

      Maar dan zonder de dure Oracle licenties en met een kleinere footprint. Tocheen behoorlijke besparing.

      Login om te reageren
    4. Pascal schreef:
      23 mei 2011 om 11:18

      @zoistooknogges, Zit HP-UX dan nog een beetje in de mark ?
      Ik kan toch niet zeggen dat het zo’n vooruitstrevend OS is.
      Wellicht met uitzondering van Minix zijn alle open source UNICes toch echt heel wat verder als het gaat om inovativiteit.

      Zou het trouwens niet eens een aardig idee zijn eens een aardig en goed onderbouwd artikel te schrijven over de voors en tegens van de diverse databases die er in omloop zijn.
      Ik bedoel, iets geschreven door een vogel die met die verschillende dingen ook echt ervaring heeft, en niet door iemand die aleen maar tot doel heeft produkt X van de firma X-inovative-solitions.blah te promoten.
      @Computable kijk eens of er niet een database expert in het bestand zit.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs