Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Marcel Spijkers directeur Schneider Electric Nederland

03 juni 2011 - 11:03ActueelCarrière

Schneider Electric heeft Marcel Spijkers benoemd tot algemeen directeur Nederland. Hij krijgt daarmee de leiding over alle Nederlandse activiteiten van Schneider Electric.

Schneider Electric helpt bedrijven en overheidsorganisaties om maximaal rendement te halen uit hun energiegebruik. Door energie-efficiënte oplossingen te gebruiken, kunnen organisaties aanzienlijke kostenbesparingen realiseren en zijn zij bovendien in het kader van maatschappelijk verantwoord ondernemen in staat een duurzame agenda op te stellen.

Eerdere management functies
Marcel Spijkers (46) heeft meer dan twintig jaar ervaring in het internationale bedrijfsleven. De laatste tien jaar heeft hij onder meer managementfuncties vervuld bij Swissmetal A.G. en bij Grundfos. Bij dat laatste bedrijf vervulde hij vijf jaar lang de rol van General Manager. Zijn meest recente rol is die van Managing Director en Chairman van de Flamco Group.

Energiemanagement en smart grids
‘De uitdagingen waar klanten op energiegebied voor staan, zijn zeer groot’, zegt Spijkers. ‘Alleen volledig geïntegreerde oplossingen voor energiemanagement en smart grids kunnen hiervoor een uitkomst bieden. Schneider Electric heeft een visie waarbij vooruit kijken, innovatief denken, veel aandacht voor duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen een hoofdrol spelen. Dat is een aanpak die mij persoonlijk zeer aanspreekt. In de afgelopen jaren heeft Schneider Electric zichzelf zowel op basis van eigen R&D als via goed gekozen bedrijfsacquisities omgevormd tot een organisatie die een zeer aansprekende reeks van volledig geïntegreerde totaaloplossingen aan klanten kan aanbieden. In de praktijk blijkt dat deze aanpak werkt: klanten die voor onze strategische oplossingen voor intelligent energiebeheer kiezen, weten aanzienlijke kostenbesparingen te realiseren. Aan mij de taak om deze strategische visie verder uit te dragen en Nederlandse bedrijven en overheden te helpen om hun prestaties op energiegebied verder te verbeteren.’

Telecom, Co-Location en Media
Marcel Spijkers volgt Peter Uelen op, die binnen de organisatie de functie van Vice President Telecom, Co-location & Media, Schneider Electric Global Strategic Accounts heeft gekregen. In deze rol is Uelen wereldwijd verantwoordelijkheid voor strategische klanten in de segmenten Telecom, Co-Location en Media.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Pijl naar rechts icoon

    Esri Nederland

    Provincies Noord- en Zuid-Holland krijgen grip op ruimtelijke opgaven met ArcGIS (provincie Noord-Holland, provincie Zuid-Holland, ArcGIS en ArcGISEsri)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    CNV en De Unie akkoord met ICK-cao 2026/27; FNV tegen

    Software & Development

    Baan en Nederlof sluiten pact tegen esg-software uit VS

    Carrière

    Oracle jaagt personeel stuipen op lijf met ontslaggolf 

    Security & Awareness

    It komt van Mars, ot van Venus

    Cloud & Infrastructuur

    Apple Museum in Utrecht van start

    Cloud & Infrastructuur

    LCL opent grootste datacenter, met kunstwerk op dak

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs