Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Digidentity introduceert eHerkenningsmakelaar

14 juni 2011 - 12:57ActueelCloud & Infrastructuur
externe partij
externe partij

Digidentity introduceert eHerkenningsmakelaar. Deze dienst is door is door de beheersorganisatie eHerkenning, onderdeel van het Ministerie van EL&I, officieel erkend. Dit betekent dat Digidentity diensten en oplossingen biedt voor het totale speelveld van eHerkenning, de opvolger van DigiD voor bedrijven. Met eHerkenning is het eenvoudiger voor bedrijven en overheidsorganisaties om online zaken met elkaar te regelen.

De erkenning van Digidentity als eHerkenningsmakelaar geldt als een keurmerk dat wordt verleend aan organisaties die onderdeel uitmaken van het netwerk van eHerkenning. Het netwerk baseert zich op een afsprakenstelsel dat op initiatief van het Ministerie van EL&I is opgesteld. In dit afsprakenstelsel is veel aandacht besteed aan belangrijke aspecten zoals kwaliteit, gebruiksvriendelijkheid, privacy en toezicht.

Eén digitale identiteit op internet

In opdracht van de overheid ontwikkelt Digidentity momenteel het nieuwe DigiD voor burgers: DigiD 4.0. Op het gebied van eHerkenning levert Digidentity aan organisaties een breed spectrum aan dienstverlening. Zo verzorgt Digidentity voor overheidsdienstverleners de aansluiting van digitale loketten op eHerkenning. Ook levert Digidentity persoonlijke herkenningsmiddelen voor medewerkers van bedrijven om bij eLokketen in te loggen. Machtiging Online, het door Digidentity ontwikkelde machtigingsregister, biedt de mogelijkheid om medewerkers te machtigen om zaken te doen met de overheid. Bovendien kan de gebruiker met één middel inloggen bij meerdere webdiensten en heeft hij hiermee de beschikking over een persoonlijke digitale identiteit. Gemak en efficiency spelen een belangrijke rol: bij het inloggen zijn geen pasjes of tokens nodig. Hiermee komt Digidentity ook bij eHerkenning tot de kern van zijn dienstverlening: één digitale identiteit op internet.

Over Digidentity: Digital Identity Service Provider

Digidentity is een organisatie die 100% richt op authenticatie en autorisatie. Digidentity biedt optimale bescherming en gemak aan overheid, bedrijfsleven en burgers. De services bestaan uit Identity Providing, Identity Management, Authentication Service, Autorisation Service en eSigning.

Meer over

DigiDIdentity Management

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    Awards NieuwsCloud & Infrastructuur

    DigiD 4.1 (Atos, Digidentity en Logius)

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Digidentity bouwt mee aan Britse ‘DigiD’

    AchtergrondOverheid

    Atos migreert nieuwe DigiD als ‘big bang’

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijksoverheid neemt DigiD 4.1 in gebruik

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs