Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Telepresence Verizon loopt via Tata-netwerk

20 juni 2011 - 09:26ActueelCloud & InfrastructuurTata CommunicationsVerizon
Pim van der Beek
Pim van der Beek

De Amerikaanse leverancier van ict- en telecomapparatuur Verizon en de Indiase telecomdienstverlener Tata Communications koppelen hun netwerken en diensten voor video-vergaderen. Daardoor krijgt Verizon toegang tot een wereldwijd netwerk van vergaderruimten in 31 steden verdeeld over zeventien landen. Verizon koppelt zijn diensten voor video-vergaderen aan het netwerk van Tata.

Klanten van Verizon krijgen toegang tot de vergaderruimten van Tata. Volgens de leveranciers beschikt Tata over het grootste wereldwijde netwerk voor telepresence. Om het netwerk te kapitaliseren sluit Tata overeenkomsten met verschillende aanbieders van telecommunicatiediensten. Eerder koppelde BT en Tata de netwerken.

Bij telepresence vindt een vergadering plaats tussen mensen die zich op verschillende plekken in de wereld bevinden. Door het gebruik van breedbandinternet, videobeelden in hoge resolutie en de inrichting van de ruimte, lijkt het of de deelnemers aan dezelfde vergadertafel zitten.

De investering in een vergaderruimte met daaraan gekoppelde ict-apparatuur moet een besparing opleveren op de reiskosten van bedrijven.

Cisco en Polycom

Andere grote leveranciers voor teleprecense-systemen zijn Cisco en Polycom. Polycom nam onlangs voor 89 miljoen dollar de telepresence-activiteiten van HP over.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Cisco levert nieuwe Telepresence producten

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Telepresence Exchange van VisionsConnected

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    BT en Tata koppelen netwerk voor telepresence

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TelePresence niet meer dan videoconferencing

    Netwerken
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Verizon breidt Europees 100G-netwerk uit

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Verizon vormt nieuwe zakelijke divisie

    2 reacties op “Telepresence Verizon loopt via Tata-netwerk”

    1. Otto schreef:
      20 juni 2011 om 11:33

      Fabrikanten van VC zijn een beetje qua technologie op eenzelfde lijn komen te liggen (HD video, lage bandbreedte consumptie en identieke functionaliteit). In praktijk zijn het bits en bytes die het verschil maken in afzonderlijke componenten. De fabrikanten zien zich genoodzaakt brede samenwerkingen aan te gaan om leading te blijven.
      Cisco Tandberg, Polycom Microsoft, Microsoft Skype, HP Polycom etc.

      Samenwerking met vooraanstaande netwerkleveranciers en diensten modellen dienen zich snel aan. Taak is het om een homogeen net te creeren waarin VC als een vanzelfsprekend onderdeel fungeert en massaal ontsluiting van medewerkers realiseert op basis van video. Prijs kwaliteit en beschikbaarheid zijn key, ongeacht welk voorkeur een gebruiker heeft op het gebied van device keuze. (Vanaf de desktop, hardware op de desk of Teleprecense opstellingen. De echte klapper maakt men nu op infrastructureel gebied en daar zit vanzelfsprekend ook de marge die alleen maar toeneemt bij het groter en complexer worden van netwerken.

      Tijd voor een wandeling met de hond in het park terwijl ik met mijn smartphone mijn nodige connecties onderhoud om door mijn werk heen te komen. Zoals het nog immer luidt: de beller is sneller, en dat geldt zeker met de generatie smartphones. Ga toch zeker niet in de file naar een gekunstelde video ruimte rijden om te werken en dan weer in de file terug naar huis? 😉

      Login om te reageren
    2. Ewold-de-Bruijne schreef:
      27 april 2012 om 14:58

      Ik zocht naar het nieuwste bericht over Tata Communications, over False Answer Supervision… Kan het niet terugvinden op de site van Computable.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs