Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

Terremark is Cisco Certified Cloud Provider-partner

08 juli 2011 - 12:03ActueelNetwork Security
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Terremark, wereldwijd actieve aanbieder van IT-infrastructuurdiensten, is de eerste gecertificeerde Cisco Certified Cloud Provider-partner (CCCP) binnen Cisco’s Cloud Partner Programma. Dit programma is speciaal voor service providers ingericht. De deelname van Terremark onderstreept het belang dat Cisco ziet in de groeiende rol van hosting- en cloudproviders als afnemers van netwerken en netwerkdiensten.

Dankzij de deelname van Terremark in dit programma hebben klanten de keuze om Cisco’s Unified Computing System (UCS) bij Cisco af te nemen als product of als dienst. Wanneer de klant ervoor kiest Cisco UCS als dienst af te nemen, wordt Terremark ingeschakeld in het proces.

Dat Terremark hiermee een belangrijke bijdrage levert aan Cisco’s cloud-strategie,blijkt tevens uit de prijs die Cisco in de Verenigde Staten toekende aan Terremark: de United States Service Provider Cloud Offering of the Year. Daarnaast is Terremark samen met Cisco verantwoordelijk voor de IaaS-techniek achter de website van de Amerikaanse Federale Communicatie Commissie (FCC.gov). Die draait op het Terremark Enterprise Cloud platform, eveneens gebaseerd op het Cisco UCS-platform. Deze website voldoet, net als de USA.gov en Data.gov die ook worden gehost door Terremark, aan de Federal Information Security Management Act (FISMA).

Herman Oggel, President Europe van Terremark bij Terremark, zegt over de CCCP-certificering: "Cisco is een innovatieve speler wat technologie en marktbenadering betreft. Voor ons is de status een belangrijke erkenning van onze samenwerking met Cisco. Het is tevens de volgende stap op weg naar een markt waarbij de klant steeds meer de keuzevrijheid krijgt tussen verschillende gebruiksmodellen."

Marc Cox, Directeur Commercial & Small Business, Cisco: "Het Cisco Cloud Partner Programma voorziet in de behoefte om cloud-oplossingen en -diensten de bieden die optimale prestaties en ondersteuning garanderen voor onze klanten. Als Cisco Certified Cloud Provider zullen we Terremark inschakelen wanneer klanten Cisco UCS als dienst willen afnemen, en zullen we ook gezamenlijk aan marktontwikkeling doen."

Terremark maakt daarnaast gebruik van Cisco’s UCS-architectuur voor haar eigen datacenterdiensten, omdat deze architectuur het mogelijk maakt om eenvoudig te switchen tussen datacenters wereldwijd en zo disaster recovery en backups aan te bieden.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Network Security

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Network Security

    Snowflake doet grootste overname ooit met acquisitie van Observe

    Onited
    Network Security

    Kort: Nederland hekkensluiter voor tech-vrouwen, overname van Surelock en Rijkswaterstaat draagt it-beheer over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs