Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Acer zet met iGware cloudinfrastructuur op

22 juli 2011 - 10:51ActueelInnovatie & TransformatieAcer Benelux
Laura Kempenaar
Laura Kempenaar

Computerfabrikant Acer neemt voor 320 miljoen dollar het Amerikaanse iGware over. De kennis bij iGware wordt voor Acer de basis voor zijn eigen cloudinfrastructuur: ‘Acer Claude’. iGawe maakt tools voor infrastructuur en cloud software, maar ook virtuele consoles, die onder andere ondersteunt worden in Nintendo’s console en handheld Wii en DS. Hierdoor reikt het bereik van iGware’s producten tot honderd miljoen consumentenapparaten.

De Acer Claude wordt eind september ontwikkeld. Begin 2012 kunnen de eerste Acer Claude-producten op de markt komen. Acer is aan het herstructureren nadat ceo Gianfranco Lanci enkele maanden geleden opstapte. Zijn opvolger, JT Wang, heeft aangegeven dat het bedrijf door de Acer Cloud wil zorgen dat gebruikers alle ict-apparatuur kunnen integreren met Acer tablets en pc's.

Acer is het tweede kwartaal van 2011 door zwaar weer gegaan, toen er door verkeerd management een groot pc-overschot bij distributeurs ontstond. De Taiwanese fabrikant maakte 150 miljoen dollar vrij om de verkoop te stimuleren. Inmiddels zijn hierdoor drie miljoen mobiele pc's uit de distributieketen gehaald. Het is een logische stap van Acer om zich nu meer op andere dingen te gaan richten, zoals infrastructuur.

Wii U

iGware, dat opereert vanuit Californië, kan nog iets duurder uitvallen voor Acer. Er kan nog 75 miljoen dollar aan bonussen worden uitgegeven. iGware's cloud technologie wordt op dit moment al gebruikt en ook Nintendo's nieuw aangekondigde spelcomputer Wii U maakt hier gebruik van. De computerfabrikant denkt dat de basistechnologie van iGware voor de Acer Cloud een goede toekomst betekent en het merk Acer hierdoor weer sterker wordt.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en managed services op de MSP Show & Service Desk Show in Utrecht

    AchtergrondOverheid

    Software is gevechtskracht

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Tech aan het front

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Navo-sg Mark Rutte ziet innovatie op slagveld enorm versnellen

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs