Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

ABN en NOM steken vier ton in EmbraceSbs

Euro's, geld, papiergeld, winst (4x3)
25 juli 2011 - 10:30ActueelInnovatie & Transformatie

De ABN Amro Bank en de Noordelijke Ontwikkel Maatschappij (NOM) steken vierhonderdduizend euro in Embrace Social Business Software (EmbarceSbs) uit Groningen. Dat bedrijf maakt bedrijfssoftware voor samenwerking en het delen van documenten. De programmatuur is gebaseerd op het uiterlijk en het gebruik van sociale media. De op Microsoft .Net gebaseerde software wordt geleverd als zelfstandig communicatieplatform voor intranet. Gebruikers kunnen onder andere besloten twitteren en gezamenlijk aan documenten werken.

De software integreert in Microsoft Sharepoint. Volgens mede-oprichter Frank Smit ligt de nadruk bij zijn product vooral op gebruikersgemak, terwijl Sharepoint vooral is ontworpen vanuit beheerperspectief. Smit: 'Gebruikers herkennen qua uitstraling en gebruik populaire sociale media als Facebook, LinkedIn, Wikipedia en Twitter.'

De vier ton wordt gestoken in productontwikkeling en uitbreiding van de verkoop- en marketingorganisatie. Het bedrijf praat met een Brits verkoopkantoor over wederverkoop via een internationaal netwerk van resellers.

Smit verwacht in 2011 ongeveer tweehonderdduizend euro om te zetten. Eind 2012 moet die omzet verviervoudigd zijn. Het bedrijf levert de bedrijfssoftware aan acht klanten. Het gaat om organisatie-adviesbureaus, woningcorporaties en hbo-onderwijsinstellingen. De oprichters van EmbraceSbs hebben een achtergrond in verandermanagement en het bouwen van webapplicaties.

Het nieuwe werken

Volgens Smit verandert de manier waarop organisaties werken in een hoog tempo. Markten worden steeds transparanter en de concurrentie heviger, stelt hij. 'Jongeren die nu de arbeidsmarkt betreden stellen andere eisen aan werken en samenwerken.'

Hij vervolgt: 'Tegelijkertijd bieden technologische ontwikkelingen kansen om kennis en kennissen te delen en onafhankelijk van tijd en plaats samen te werken. Alleen die organisaties die in staat zijn de collectieve kennis en kunde optimaal te benutten, hebben een toekomst', aldus Smit.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Private 5G groeit uit tot ruggengraat van industriële digitalisering

    Security & Awareness

    Kort: Herstel ot-cyberindicent duurt weken, Conclusion weg als hoofdsponsor FC Utrecht (en meer)

    halfgeleider
    Innovatie & Transformatie

    Fabriek voor fotonische chips versterkt Nederlandse halfgeleiderwaardeketen

    Data & AI

    AI Coalitie 4 NL: investeer 5 miljard in Nederlandse ai

    Data & AI

    Tomaten-tech

    Nexperia
    Cloud & Infrastructuur

    Chinese eigenaar Wingtech wil controle terug over Nexperia Nijmegen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs