Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Infotheek opent nieuwe vestiging in Spanje

24 augustus 2011 - 12:29ActueelInnovatie & TransformatieInfotheek
Laura Kempenaar
Laura Kempenaar

Ict-leverancier Infotheek opent een nieuwe vestiging in Spanje. Door de slechte economische situatie in het land denkt het bedrijf daar meer hergebruikte apparatuur te kunnen verkopen. Infotheek groeit sowieso in Europa en operationeel manager Mirjam Roos dankt dat aan de economische recessie. In de eerste helft van 2011 is Infotheek qua aantal werknemers met 23 procent gegroeid. In welk land de volgende vestiging zal komen, is nog niet bekend. Roos: ‘Daar waar de markt erom vraagt willen we nieuwe vestigingen openen.’

Roos dankt de groei vooral aan het unieke concept dat Infotheek biedt. 'Eindgebruikers binnen de zakelijke markt en in de sectoren zorg, overheid en educatie zien steeds meer in dat met hergebruikte apparatuur en nieuwe hardware die niet het laatste model is maar het eennalaatst uitgegeven type, hetzelfde eindresultaat wordt bereikt. Bedrijven kunnen hierdoor enorm besparen. Infotheek kan de levenscyclus van hardware tot vijf jaar verlengen. Juist in economisch mindere tijden zoals nu vinden ict-beslissers ons, omdat de ict-kosten en de inkoopkosten een stuk lager liggen.

Infotheek heeft vestigingen in Nederland, België, Zweden, Duitsland en Spanje. Vanuit deze vestigingen bedient Infotheek de Europese markt. 'Onder onze klanten zijn de organisaties Omring, Deventer Ziekenhuis, Koninklijke Kentalis, Dr Bernard Verbeeten Instituut en Accor Hotels,' zegt Roos.

Vacatures

Op dit moment zoekt Infotheek voor alle Europese vestigingen accountmanagers en teamleiders. 'In Nederland hebben we bovendien vacatures uitstaan voor engineers, marketeers en consultants. Wij zijn ook blij met accountmanagers die andere talen spreken zoals Italiaans, Frans, Deens of Portugees.' Infotheek heeft het mogelijk gemaakt om op een vacature te solliciteren met de LinkedIn-account. Hierdoor kunnen kandidaten met een klik op de 'Apply with LinkedIn'-knop direct hun LinkedIn-profiel naar Infotheek sturen en meedoen aan de sollicitatieprocedure.

De vestiging in Spanje is er het meest recent bijgekomen. Ook hier ziet Infotheek kansen door de slechte economie. Mirjam Roos: 'De recessie heeft vooral Mediterrane landen hard getroffen, waardoor het interessant is voor bedrijven om voor refurbished of nieuwe apparatuur van een voorlaatst uitgebracht type te gaan. Infotheek is daar samen met distributietak Xeptor IT Distribution flink aan het uitbouwen. We willen de Spaanse markt ervan bewust maken dat er op ict-hardware flink te besparen valt.'

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst. De praktijk van verschillende manieren van industrieel bouwen

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Reza Sarshar
    Awards NieuwsInnovatie & Transformatie

    Digitale innovatie: van apps naar agents

    Frank Breedijk
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Digitale soevereiniteit hoeft niet zwart-wit te zijn

    Kaarten energienet
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Digitale kaarten versnellen stroomnetuitbreiding

    Reza Sarshar
    Awards NieuwsInnovatie & Transformatie

    ‘Innovaties bij grote organisaties van belang voor hele markt’

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Europese regels drijven digitale infrastructuur in handen van niet-Europese giganten

    Richard Turk
    Awards NieuwsInnovatie & Transformatie

    Digitale transformatie is meer dan technologie alleen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs