Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

VMware introduceert vFabric Data Director

29 augustus 2011 - 18:40ActueelCloud & InfrastructuurVMware
Witold Kepinski
Witold Kepinski

VMware, speler in virtualisatie en cloud-infrastructuur, heeft op VMworld 2011 in Las Vegas een nieuwe oplossing aangekondigd voor database-provisioning en -operations. Deze is ontworpen om een Database as a Service-model te leveren.

VMware vFabric Data Director, een uitbreiding van VMware's Cloud Application Platform-strategie, geeft it-afdelingen de mogelijkheid om controle en beheer uit te oefenen op het groeiend aantal heterogene databases door middel van policy-based automatisering, aldus de leverancier. Daarnaast stroomlijnt het de applicatieontwikkeling via een self-service provisioning-model voor ontwikkelaars voor snelle toegang tot de databasediensten die nodig zijn voor moderne applicaties. vFabric Data Director is gebouwd op VMware vSphere en breidt volgens VMware de voordelen van gevirtualiseerde infrastructuren uit naar de database tier, waardoor het gebruik van resources wordt geoptimaliseerd.

De eerste database die wordt ondersteund op Data Director is VMware vFabric Postgres, een nieuw aanbod van VMware gebaseerd op en compatibel met PostgreSQL. PostgreSQL is ACID- en ANSI-SQL-compliant en is een enterprise-class database.

VMware heeft ook een aantal optimalisaties uitgevoerd van vFabric Postgres voor de vSphere-omgeving. vFabric Postgres' elastische geheugendatabank past zich dynamisch aan, aan veranderende workloads voor meer efficiëntie van het geheugen en een hogere consolidatieratio's. Verder biedt het dynamische 'checkpoint tuning' en de mogelijkheid om automatisch VM-parameters aan te passen voor betere prestaties en resource-gebruik.

vFabric Data Director is beschikbaar voor download vanaf zeshonderd Amerikaanse dollar per virtual machine voor databases die worden beheerd door vFabric Data Director. vFabric Postgres is beschikbaar in combinatie met vFabric Data Director. Het is gratis bij 'non-production use' en kost zeventienhonderd dollar per virtual machine bij 'production use'

Meer over

StorageUniversal CommunicationsVirtualisatie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    VMware introduceert vFabric 5

    virtualisatie servers
    Cloud & Infrastructuur

    VMware ziet omzet en winst in 2011 toenemen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    VMware levert nieuwe virtuele beheertools

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs