Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

ICT Automatisering stelt D’Agnolo aan als CEO

10 oktober 2011 - 10:19ActueelInnovatie & TransformatieICT Group
Johannes van Bentum
Johannes van Bentum

Oud-commissaris Carlo D’Agnolo is door de commissarissen van ICT Automatisering benoemd tot ceo. Hij verving tot nu toe topman Bram Schot, die krap een jaar geleden opstapte na een verschil van inzicht met de commissarissen. In mei lieten de commissarissen de aandeelhouders al weten het voornemen te hebben D’Agnolo permanent aan te stellen als bestuurder.

D'Agnolo treedt aan in een roerige tijd. Over de eerste helft van het jaar daalde de omzet van ICT Automatisering, vooral als gevolg van het weglopen van de helft van het personeel bij de Duitse dochteronderneming. De daling bedroeg 11 procent voor het hele bedrijf, in Duitsland viel de omzet met bijna 40 procent terug ten opzichte van dezelfde periode een jaar eerder.

Het bedrijf haalt het merendeel van zijn omzet uit het detacheren van mensen. Belangrijke klanten van het bedrijf zijn chipmachinefabrikant ASML, spoorbeheerder ProRail en de Amerikaanse elektronicaleverancier voor de automobielbranche Harman Becker. Verder doet het bedrijf veel werk voor Philips Healthcare, VanderLande, TomTom, PostNL en Bosch.

Een in het oog springend project van ICT Automatisering is de centrale bediening van sluizen en bruggen op afstand voor Rijkswaterstaat in Zeeland. Het bedrijf levert de integratie van remote apparatuur, camera's, intercom, marifoon, radar en telefoon. Het werkt in dit project, een pilot voor andere regio's, samen met Cofely.

Carlo D’Agnolo

D'Agnolo (1953) deed eerder ruime ervaring op bij verschillende ondernemingen in de technologiesector. Na zijn opleiding Technische Bedrijfskunde aan de Technische Universiteit te Eindhoven startte hij bij Daf Trucks, waar hij verschillende managementfuncties heeft vervuld van 1978 tot 1994. Vervolgens was hij acht jaar directeur van Enschede/SdU. Vanaf 2004 werkte D'Agnolo in diverse managementfuncties bij ict-toeleverancier Zetes. Vanaf 2010 was hij commissaris bij ICT Automatisering. Sinds 29 oktober 2010 is D'Agnolo reeds werkzaam als waarnemend CEO.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    groei cijfers vergrootglas grafiek
    ActueelSoftware & Development

    ICT Automatisering boekt winst in roerig 2010

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ICT Automatisering zoekt nog geen nieuwe CEO

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    CEO verlaat ICT Automatisering na conflict

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Reorganisatie levert ICT Automatisering winst op

    Crisis
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ICT Automatisering voor het eerst in het rood

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ICT Automatisering vergroot belang in Improve

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs