Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Crypsys Cryptshare nu ook voor Outlook

26 oktober 2011 - 08:34ActueelCloud & InfrastructuurCRYPSYS secure computing
externe partij
externe partij

Crypsys, distributeur van security-oplossingen, heeft Cryptshare voor Outlook geïntroduceerd. De high-end security-oplossing van Befine Solutions stelt gebruikers van Microsoft Outlook in staat om snel en veilig vanuit hun mailbox bestanden tot 2GB te verzenden. Het is een gebruikersvriendelijker en veiliger alternatief voor bestandsuitwisseling via ftp-servers en cloud-oplossingen.

Cryptshare laat Outlook-gebruikers bijlages tot 2GB toevoegen en plaatst in de e-mail automatisch een link naar het versleutelde bestand op de beveiligde Cryptshare-server. Dit ontlast de e-mailserver doordat de bijlage niet in de Exchange information store opgeslagen wordt. De ontvanger van het bericht kan het bestand veilig downloaden maar ook grote bestanden terug sturen zonder extra licentiekosten.

De Cryptshare-server bevindt zich achter de firewall van de gebruiker en de bestanden worden daar versleuteld op weggeschreven, met gebruik van 256-bit aes-encryptie. In combinatie met verzending over een 256-bit ssl-verbinding en gebruik van complexe wachtwoorden, zijn de verzonden bestanden optimaal beveiligd.

Cryptshare is zowel te gebruiken in combinatie met een Microsoft Exchange-mailbox als een POP3/IMAP-account, zonder benodigde installaties of configuraties op de Microsoft Exchange Server. Eerder al introduceerde Cryptshare een serverversie en Lotus Notes-versie.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Crypsys benoemt Edgar Beck tot directeur

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs