Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Citrix-experts starten Dutch Citrix User Group

08 december 2011 - 07:48ActueelInnovatie & TransformatieCitrix

Zeven Citrix-experts, die werkzaam zijn bij verschillende bedrijven, zijn de Dutch Citrix User Group (DUCUG) gestart. De gebruikersgemeenschap wil meer leden werven en organiseert daarom een evenement op 10 februari 2012.

Barry Schiffer, werkzaam als senior consultant bij Qwise, is een Citrix Certified Enterprise Engineer en Integration Architect for Virtualization. Hij mist als Citrix-professional een Citrix-gebruikersplatform waarin iedereen de mogelijkheid heeft om te participeren op zijn of haar niveau. Hij merkt op dat in andere, omringende landen de laatste jaren Citrix User Groups zijn opgericht. 'Het idee om ook een DUCUG op te zetten bracht ons in oktober 2011 bij elkaar. Tijdens een eerste brainstormsessie werd de DUCUG geboren en werd de doelstelling geformuleerd. Het primaire doel van de DUCUG is het samenbrengen van gelijkgestemden en een platform bieden om kennis en ideeën op basis van Citrix, virtualisatie en VDI met elkaar uit te wisselen.'

DUCUG is van plan minimaal twee keer per jaar een bijeenkomst te organiseren voor alle Citrix-professionals en -eindgebruikers. Alle informatie hierover zal op de website van DUCUG beschikbaar komen. In de loop van 2012 wordt ook het DUCUG-forum gelanceerd. Dit is een open platform waar iedereen van eindgebruiker tot professional terecht kan met zijn vragen, aldus Schiffer.

De eerste bijeenkomst is op vrijdag 10 februari 2012  tussen 9.00 uur en 16.00 uur. De locatie wordt op een later tijdstip bekend gemaakt. Er komen dan sprekers hun ervaringen delen met de deelnemers. Onder andere gaat het dan over het Citrix HDX-protocol en XenApp. Ook introduceert DUCUG 'Bring Your Own Session (BYOS)', waarin Citrix-specialisten zelf een presentatie kunnen geven.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Eén reactie op “Citrix-experts starten Dutch Citrix User Group”

    1. Dinesh Raghoenath schreef:
      11 december 2011 om 21:24

      DUCUG heeft aangegeven dat het eerste evenement op 10 februari 2012 a.s. bij Cisco Systems in Amsterdam zal plaats vinden.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Onderwijs

    Spoelstra Spreekt: Onder druk

    Data & AI

    De echte verkiezingsvraag: zijn we klaar voor de ai-economie?

    Overheid

    NerdVote zet kandidaat-Kamerleden met ict-affiniteit in de schijnwerpers

    Overheid

    Wat zeggen verkiezingsprogramma’s over ict?

    Cloud & Infrastructuur

    Investering van twee miljoen in sociaal sportnetwerk CityLegends  

    Overheid

    Stemmen voor digitalisering…? Blijf maar thuis

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs