Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Kingston introduceert SandForce-based SSD

15 december 2011 - 12:04ActueelCloud & InfrastructuurKingston
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Kingston kondigt de verzending aan van de Kingston SSDNow KC100, Kingstons eerste SATA Rev. 3.0 (6Gb/s) Solid State Drive (SSD) voor het zakelijke segment. De Kingston SSDNow KC100 is uitgerust met de nieuwste, bekroonde SandForce controller. De krachtige SSD biedt uitzonderlijke prestaties en verhoogt de productiviteit van eender welk client-systeem. De Kingston SSDNow KC100 is beschikbaar in 120 GB, 240 GB en 480 GB in een standalone-versie of als upgrade-kit.

De SSDNow KC100 komt met een garantie van vijf jaar, vergelijkbaar met de gemiddelde vervangcyclus in bedrijven. Dankzij de SandForce DuraClass-technologie is data-integriteit gegarandeerd. Bedrijven kunnen er zeker van zijn dat hun data veilig zijn dankzij de geavanceerde ‘wear levelling' en ‘garbage collection' die beide zorgen voor optimale levensduur en prestaties. Deze processen gebeuren onopgemerkt en brengen de vlotte werking van de SSD dan ook nooit in het gedrang.

SSDNow KC100 is de enige SSD voor het bedrijfssegment die S.M.A.R.T monitoring toelaat. Statistieken over het verbruik, de status en levensfase van de SSD kunnen worden gemonitord via gestandaardiseerde en publiek beschikbare S.M.A.R.T monitoring tools. Op basis van deze statistieken kunnen IT'ers er zeker van zijn dat de SSDNow KC100 SSD's optimaal en betrouwbaar functioneren.

De SSDNow KC100 is uitgerust met zelf-encryptie voor onmiddellijke en volledige data-encryptie. De twee ingebouwde encryptie-engines versleutelen zowel AES-128 en AES-256. Deze encryptie vindt plaatst op drive-niveau waardoor het host-systeem niet belast en de overdrachtssnelheden niet vertraagd worden. De KC100 is backwards-compatibel met de huidige SATA 2-systemen zodat de investeringen ook in de toekomst hun vruchten afwerpen.

Meer over

SSDStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Vraag naar SSD’s groeit jaarlijks ruim 50 procent

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs