Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Targus Premium Lap Chill Mat brengt verkoeling

22 februari 2012 - 09:33ActueelCloud & InfrastructuurTargus
externe partij
externe partij

Met een laptop op schoot thuis op de bank zitten: dat is handig en flexibel. Maar de warmte van die laptop kan onder meer tot het 'toasted skin syndrome' leiden. Daarom koelt de nieuwe ergonomische Targus Premium Lap Chill Mat de laptop en beschermt zo de huid.

Veel mensen zitten dagelijks met hun laptop op schoot, als ze thuis op de bank of onderweg, waar niet direct een bureau bij de hand is, op internet surfen. Maar een laptop wordt snel warm: de temperatuur kan tot wel meer dan 50 graden oplopen. Het kan onplezierig zijn én ronduit schadelijk om er dan mee op schoot te zitten. Want ook al werken producenten voortdurend aan een betere interne koeling van laptops, dan nog betekenen snellere apparaten en veeleisende programma's dat laptops in het algemeen nog even warm zijn als ze altijd al waren.

Als je een zogenaamd 'laptop cooling' product als Premium Lap Chill Mat gebruikt, voorkom je dat onplezierige warmte gevoel en het risico van een aantal van de ernstiger gevolgen zoals bijvoorbeeld verbrandingen – 'toasted skin syndrome' of 'laptop leg' genoemd.

Onderzoek laat ook zien dat bijna één op de twee mensen overweegt een koeleenheid aan te schaffen om dit bekende probleem op te lossen. Voor hen heeft Targus juist de nieuwe ergonomische koelmat Premium Lap Chill Mat gelanceerd. Deze tilt de laptop een paar centimeter op en dat maakt een groot verschil als je met je laptop op schoot op de bank zit.

Deze mat houdt de laptop koel via twee geluidloze ventilatoren. Deze worden via het usb-slotvan de computer geactiveerd met behulp van een uitneembare kabel, die in de mat zelf kan worden bewaard als hij niet wordt gebruikt. Bovendien zitten er luchtgaatjes in het oppervlak van de mat, zodat de warmte van de laptop wordt afgevoerd. Zo voorkom je dat de ventilatoren van de laptop overuren moeten maken en dat deze als gevolg daarvan langzamer werkt of plotseling crasht.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    cybercrime zorg hack
    Security & Awareness

    Kort: Nieuw zorgplatform Mitz niet veilig, feestdagen drukke periode voor cybercrime (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Cloud repatriation: hoe kiezen tussen publieke en private cloud?

    Cloud & Infrastructuur

    Atos bouwt Europese supercomputer Alice Recoque

    Cloud & Infrastructuur

    Bird ziet af van overnamebod CM.com

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Ook Zwitserland wil soevereine cloud

    Vissen, hengel
    Innovatie & Transformatie

    Alle 13 goed!

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs