Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Cisco en NetApp breiden FlexPod-architectuur uit

13 april 2012 - 07:53ActueelCloud & InfrastructuurCiscoNetApp
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Om meer klanten te helpen bij hun overgang naar de cloud, hebben Cisco en NetApp FlexPod uitgebreid met een nieuwe reeks vooraf geconfigureerde ontwerparchitecturen, speciaal geprijsd en geschaald voor kleinere werkomgevingen. Deze nieuwe FlexPod-reeks is gebouwd op een flexibele, schaalbare, gedeelde it-infrastructuur waarin computing-, netwerk- en storageoplossingen van Cisco en NetApp worden gecombineerd.

Daarnaast hebben Cisco en NetApp verschillende nieuwe managementoplossingen van softwaremanagementleveranciers gevalideerd voor alle FlexPod-ontwerparchitecturen. Dit vereenvoudigt en versnelt de implementatie van mogelijkheden voor cloud-automatisering.

FlexPod op instapniveau

Het instapmodel van FlexPod biedt klanten de mogelijkheid om enkel te investeren in de infrastructuur die zij nodig hebben doordat prijs en schaal zijn afgestemd op werkomgevingen van vijfhonderd tot duizend medewerkers. Ook maakt het instapmodel het eenvoudig mogelijk om snel te schalen en te blijven functioneren binnen de veranderende zakelijke omgeving. De nieuwe FlexPod-oplossing biedt klanten tevens meer investeringsbescherming, omdat de oplossing eenvoudig kan worden geschaald naar een grotere groep gebruikers, door capaciteit toe te voegen zodra er gebruikers bijkomen.

Het instapmodel van FlexPod combineert voor het eerst de NetApp FAS2240 op instapniveau en de Cisco UCS C-Series Cisco Nexus 5000-switches, Cisco Nexus 2232 Fabric Extender en Cisco UCS 6200 Series Fabric Interconnects. Dit instapmodel van FlexPod voorziet net als de andere FlexPod-gevalideerde oplossingen in meer flexibiliteit en keuzemogelijkheden voor de klant. Door de ondersteuning van meerdere hypervisors en bedrijfsapplicaties kan het uitrollen van privé-clouds worden versneld.

Flexibele managementopties

Cisco en NetApp bieden klanten meer flexibiliteit en keuze in hoe zij hun FlexPod-oplossing kunnen beheren. Zo voorzien gevalideerde FlexPod-managementoplossingen in uniforme turn-key functionaliteit voor automatisering en management. Deze oplossingen zijn getest in laboratoria van Cisco en NetApp op het gebied van functionele en ontwerpvereisten. De beschikbare oplossingen omvatten producten van CA Technologies, Cloupia en Gale Technologies. Tevens kunnen klanten het rendement op hun investering in bestaande managementtoepassingen maximaliseren door hun oplossingen te beheren via open api's, Cisco Intelligent Automation for Cloud, VMware vCloud Director of VMware vCenter Server.

Meer over

Architectuur

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Cisco en NetApp helpen klant naar Microsoft-cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Cisco en NetApp maken ontwerpgids voor SAP

    NetApp
    Cloud & Infrastructuur

    NetApp ondersteunt Cisco FcoE-oplossingen

    virtualisatie servers
    Cloud & Infrastructuur

    Cisco en NetApp FCoE-oplossing met VMware

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    NetApp sluit aan op Cisco UCS en VMware

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Cisco, NetApp en VMware vormen opslagtrio

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs