Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Silk Mobile test mobiele applicaties

27 juni 2012 - 08:53ActueelSoftware & DevelopmentMicro Focus
externe partij
externe partij

Micro Focus, leverancier op het gebied van modernisering, testen en management van enterprise applicaties, introduceert Silk Mobile application testing. Deze oplossing verhoogt de kwaliteit van mobiele applicatieontwikkeling en verkort de testcylcus. Silk Mobile komt voort uit het Borland-portfolio van Micro Focus dat organisaties ondersteunt op het gebied van de ontwikkeling van geavanceerde en betrouwbare zakelijke mobiele applicaties.

Silk Mobile is volgens de leverancier een complete oplossing voor het testen van mobiele applicaties. De uitgebreide en gebruiksvriendelijke methode is geschikt voor het functioneel testen van mobiele applicaties op meerdere platformen, waaronder Android, iOS, Blackberry, Windows Mobile, Symbian en HTML5. Daarnaast is de oplossing uitgerust met support voor gebaren, zoals multi-touch, swipe, drag en drop, zoomen en scrollen. De tool is speciaal ontworpen om te werken met applicaties zoals een eindgebruiker dat doet. Mobiele applicaties die met Silk Mobile gebouwd zijn, kunnen relevante informatie en gegevens vastleggen over de verschillende manieren waarop eindgebruikers communiceren met verschillende apparaten. De testscripts kunnen bovendien worden geëxporteerd naar diverse scripting-talen, zoals Java, C#, Python en Perl.

Silk Mobile is onderdeel van de Silk-applicatietestproducten die organisaties voorzien van uitgebreid geautomatiseerd kwaliteitsmanagement voor software-oplossingen. De Silk-producten behoren tot een geïntegreerde test-suite en worden geleverd volgens de hoogste kwaliteits- en betrouwbaarheidsnormen.

Meer over

Testing

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Rechter kraakt falende erp-consultant

    ActueelCarrière

    Kort: Paul Broekhuizen leidt Fsas Benelux, Brink Software verkocht (en meer)

    ActueelData & AI

    Europese beurzen voor grensverleggend UvA-onderzoek in it

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs