Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Opleiding Web Engineer bij College of Multimedia

15 augustus 2012 - 10:03ActueelCloud & Infrastructuur
externe partij
externe partij

College of Multimedia's Web Engineer (WE) is dè opleiding die je in staat stelt om als professionele webmaster, web designer en interaction designer aan de slag te gaan. De opleiding wordt gegevens door docenten die werkzaam zijn in de branche en door onze partners als Apple, Adobe en Maxon gecertificeerd zijn. Met deze opleiding ben je in acht (fulltime) of twaalf (parttime) maanden in het bezit van je diploma en kun je de opgedane kennis direct in de praktijk brengen.

Het Internet speelt een grote rol als integraal draagvlak voor onder andere televisie, radio, tijdschriften en mobile devices. Hierdoor is de vraag naar professioneel en breed opgeleide mensen erg groot. Multimediaspecialisten, zoals web- en interaction designers, hebben een brede en diepgaande kennis van mediaproductie en de toepassing er van.

Deopleiding Web Engineer van College of Multimedia is een uitgebreide inhoudelijke opleiding waarbij je op alle onderdelen ingaat die behoren tot het creëren van web-based producties. Je behandeld het traject van conceptontwikkeling tot aan het publiceren van je productie op het web, op een mobile device of als stand-alone product. Binnen alle onderwerpen die aan bod komen behandel je alles over bestandsformaten en compressietechnieken. Daarnaast leer je onder andere hoe je interactieve animaties maakt met behulp van Flash/Actionscript, de interactie op basis van de scripttaal JavaScript, het produceren van streaming video en audio en je leert alles over het produceren van 3D modellen en animaties.

De opleiding bestaat uit twee samenhangende modules: Web Development en Web Development Advanced. Deze modules zijn ook als losse opleiding te volgen of als onderdeel van de opleiding MultiMedia Engineer.

De opleiding kan zowel in parttime als fulltime variant worden gevolgd. Zodoende is er de mogelijkheid om deze studie naast je werk te volgen of tegelijkertijd je eigen bedrijf op te zetten. De opleiding is geschikt voor iedereen die op zoek is naar een uitdaging in nieuwe media en zijn/haar kennis in multimedia graag wil uitbreiden om toe te passen op professioneel of hobbymatig gebied. Je dient goed om te kunnen gaan met computers en de algemene software eigenschappen te beheersen. De software en een gedeelte van het lesmateriaal is in het Engels.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Teamvalue

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een...

    Azure biedt organisaties schaalbaarheid, flexibiliteit en toegang tot een breed scala aan diensten. Toch zien veel organisaties hun kosten ongemerkt...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    Security & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    Data & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    Data & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs