Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Exact brengt partners onder in App Center

Exact
31 oktober 2012 - 08:55ActueelCloud & InfrastructuurExact
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Exact heeft op Exact Live '12 het Exact App Center aangekondigd. Dit is een centrale plaats voor softwareoplossingen die koppelen met de productlijnen van Exact. Het App Center biedt softwarepartners van Exact aanvullende mogelijkheden om applicaties in de markt te zetten.

Het Exact App Center biedt een overzicht van specialistische oplossingen. Een voorbeeld is de volledige integratie van diverse webshops met Exact Online, waaronder Magento en Pangaea. Hierdoor wordt de bedrijfsvoering efficiënter omdat onder andere verkoop- en voorraadgegevens direct worden verwerkt in de administratie.

Meer waarde

'Door aanvullende software te koppelen aan onze oplossingen, creëren we voor gebruikers een efficiënte oplossing die ondersteuning biedt voor de meest uiteenlopende processen', zegt Erik van der Meijden, ceo van Exact. 'De combinatie van specialistische kennis en software van onze softwarepartners met onze oplossingen, biedt klanten meer waarde binnen het domein waarin ze werkzaam zijn.'

De open standaarden van cloudoplossingen zorgen ervoor dat er zich omvangrijke ecosystemen ontwikkelen, waarbij oplossingen snel aan elkaar worden verbonden. Hierdoor ontstaan oplossingen die aansluiten bij de specifieke behoefte van een bedrijf. Om dit te ondersteunen, ontwikkelt Exact voor zijn cloudoplossingen een Rest-api (representational state transfer interface). Dit wordt een aanvulling op de bestaande xml- en csv-api en vereenvoudigt de verbindingsmogelijkheden van Exact Online, waardoor het voor andere partijen makkelijker wordt om te koppelen.

Aansluiten op bedrijfsproces

Van der Meijden: 'Softwarepartners profiteren met het App Center van de naamsbekendheid, marktpositie en marketing van Exact. We gaan een programma lanceren om de samenwerking met nieuwe en bestaande partners verder uit te breiden. De uiteindelijke doelstelling is dat we het mkb een one-stop-shop-ervaring bieden, waar iedere klant precies de oplossing kan samenstellen die aansluit op zijn of haar specifieke bedrijfsprocessen.'

Meer over

Apps

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Eén reactie op “Exact brengt partners onder in App Center”

    1. Henri Koppen schreef:
      31 oktober 2012 om 09:23

      Kijk, een goede stap van Exact. Bouw een platform waardoor je het product veel aantrekkelijker maakt doordat anderen beter kunnen koppelen en ook wat kunnen verdienen. Ik geloof daar wel in, zeker door open standaarden te gebruiken.

      Jammer dat het niet werkt op basis van zelfbediening. Zo wordt het meer een marketing ding dan dat het echt apps zijn zoals je deze tegenwoordig verwacht. Wellicht in de toekomst?
      Kan iemand al wat vertellen wat de ervaring tot nu toe is?

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Kort: Zweeds Vitec koopt Autonet, Plate ruimt AWS in voor Info Support (en meer)

    Data & AI

    OpenAI jaagt op miljarden voor megabeursgang terwijl ai-wedloop escaleert

    Overheid

    CDA en D66: meer opvolging van AcICT-adviezen 

    Werkplek & Beheer

    Microsoft 420 miljard minder waard

    Cloud & Infrastructuur

    Overname Solvinity hangt aan zijden draadje

    Software & Development

    Kort: Jaarcijfers SAP, ServiceNow en IBM, samenwerking DNA Services en Qargo (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs