Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Whiptail Invicta ssd

Whiptail komt met Full Flash/SSD tot 360TB

04 februari 2013 - 12:07ActueelCloud & InfrastructuurWhiptail
externe partij
externe partij

Whiptail heeft een nieuw storage product toegevoegd aan het portfolio. Gebaseerd op de succesvolle architectuur van de Whiptail Invicta heeft Whiptail de Infinity uitgebracht. De bestaande Whiptail Invicta schaalt van 6TB tot 72TB met maximaal 605.000 random read of write i/o's. De nieuwe Whiptail Invicta Infinity schaalt van 6TB tot 360TB waarbij random viermiljoen i/o's continu haalbaar zijn.

De Whiptail full flash storage arrays zijn gebaseerd op Enterprise Level ‘off-the-shelve’ hardware componenten. Het RaceRunner Operating System maakt het mogelijk de zwakheden van flash/ssd te overwinnen. Hierdoor ontstaat geen write penalty en kunnen de Whiptail producten even veel reads als writes leveren. Het Racerunner Operating Systeem verzamelt de write i/o’s (Block Alignment) en schrijft deze vervolgens in een cell die reeds geflashed is. Gevolg hiervan is extreem korte latency en hoge write i/o’s. Tevens zorgt het OS ervoor dat de slijtage van de cellen beperkt blijft, waardoor een ssd-garantie ontstaat van zeven jaar.

Het kleinste model, de Whiptail Accela (3TB) kan 250.000 i/o’s leveren met een latency van 120 uSec (read en write i/o’s). Een Accela kan worden geupgrade naar een Invicta. De nieuwe Whiptail Invicta Infinity maakt eveneens gebruik van het RaceRunner OS. Qua performance is de Whiptail Infinity in staat continu een extreem hoog aantal read en write i/o’s te leveren (viermiljoen) met een extreem korte latency (200 uSec) en een throughput van 40 GB/sec. De Whiptail Invicta Infinity schaalt van zeven storage nodes naar dertig nodes, met een capaciteit van 84TB tot 360TB. Ontsluiting naar de host is gebaseerd op FC 4Gb, FC 8Gb, iSCSI 1Gb, iSCSI 10Gb en Infiniband 40Gb. Native replicatie is mogelijk op alle Whiptail producten, waarbij een LUN-, of een NFS-share over langere afstand a-synchroon kan worden gerepliceerd. Replicatie kan tussen twee Whiptail Storage Arrays of tussen een Whiptail Storage Array en een ‘open host’ (bijvoorbeeld een Windows of Linux server).

Meer over

SSDStorageUniversal CommunicationsVirtualisatie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Storagebeheer management
    OpinieData & AI

    Vraag naar Europese storage stijgt

    ActueelSoftware & Development

    Kort: Elastique op Sri Lankaans avontuur, Panasonic helpt The AA, Main koopt Carwise-duo (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    2 reacties op “Whiptail komt met Full Flash/SSD tot 360TB”

    1. Ruud Mulder schreef:
      8 februari 2013 om 13:09

      Leuk spul als ik dat zo lees. En zeer interessante cijfers en features.

      Vooral onderstaand triggert mij erg.

      “Replicatie kan tussen twee Whiptail Storage Arrays of tussen een Whiptail Storage Array en een ‘open host’ (bijvoorbeeld een Windows of Linux server”

      Dit blijft meestal erg lastig ( lees kostbaar ). Ik ben erg benieuwd naar de achtergrondinfo en het prijskaartje.

      Login om te reageren
    2. Sjoerd Dolstra schreef:
      11 februari 2013 om 11:09

      @Ruud,
      We kunnen je altijd voorzien van achtergrond informatie, en wat inzicht in de pricing geven mocht je dit interessant vinden.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs