Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Zebra biedt nieuw reparatieprogramma Benelux

22 maart 2013 - 12:02ActueelInnovatie & TransformatieZebra
externe partij
externe partij

Zebra heeft een nieuw ZebraCare-serviceprogramma voor de Benelux bekendgemaakt. Het is nu mogelijk een niveau van dienstverlening overeen te komen dat een respons op locatie op dezelfde dag en reparatie door een Zebra-onderhoudsmonteur garandeert.

Deze nieuwe service volgt op onderzoek dat Zebra gedurende vijftien maanden heeft uitgevoerd onder zijn klanten. Daaruit kwam naar voren dat er behoefte bestaat aan een consistent hoog dienstverleningsniveau dat beantwoordt aan de verwachtingen van de eindgebruiker van een Zebra-printer. De portefeuille van op locatie te verlenen diensten wordt verzorgd via het bestaande netwerk van wederverkopers in de Benelux, terwijl Zebra zelf de verantwoordelijkheid heeft voor de uitvoering van de dienstverlening en de kwaliteitszorg.

Zebra beoogt met de nieuwe diensten de gevolgen van printerstoringen te beperken. Het bedrijf wil dat de klant zijn productiviteit op peil kan houden door reparaties van printers op dezelfde of volgende werkdag op locatie te laten uitvoeren door een gekwalificeerde Zebra-technicus die alle benodigde onderdelen en printerkoppen bij zich heeft. Indien een snelle oplossing niet mogelijk is, wordt er tijdelijk een andere printer ter beschikking gesteld om ontregeling zoveel mogelijk te beperken.

De garantie is inclusief onderdelen, arbeidsloon en printerkoppen en biedt de keuze uit een termijn van één of drie jaar en reparatie op locatie of in de werkplaats. De portefeuille omvat ook installatiewerk, gebruikerscursussen, geavanceerde softwaretraining en andere professionele diensten op locatie. Naast de introductie van het nieuwe serviceprogramma werkt Zebra aan de verbetering van zijn programma voor Zebra Authorized Service Providers (ZASP). De nieuwe portefeuille reparatiediensten en de verbetering van het ZASP-programma passen in het streven van Zebra naar een dienstverlening die voor alle eindgebruikers van een consistent en hoogwaardig niveau is.

Er is ook een Nederlandstalige helpdesk opgezet om technische ondersteuning te verlenen aan eindgebruikers en wederverkopers van Zebra-producten.

Meer over

ConsultingHelpdeskPrinting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    ‘Nederlandse Digitaliseringsstrategie gaat zeker één miljard per jaar kosten’

    Innovatie & Transformatie

    Europa, laat je niet opnieuw gijzelen door technologie

    Overname
    Innovatie & Transformatie

    Kort: ChatGPT maakt zich er te gemakkelijk vanaf, grote overname Vertiv (en meer)

    Data & AI

    Banken zetten in op ai-agenten, maar echte doorbraak blijft uit

    Innovatie & Transformatie

    EZ ondersteunt 11 onderzoeksprojecten met 105 miljoen euro

    OpenAI gat in hand
    Data & AI

    Is OpenAI het gat in Microsofts hand?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs