Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Barracuda komt met Web Application Firewall

16 mei 2013 - 09:16ActueelSecurity & AwarenessBarracuda Networks
externe partij
externe partij

Barracuda Web Application Firewall vergroot bescherming tegen Distributed Denial of Service (DDoS) aanvallen. Firmware release 7.8 integreert client fingerprinting, CAPTCHA-challenges, nieuwe mogelijkheden voor browser-controle, verbeterde IP Reputation Security en ondersteuning voor hogere doorvoersnelheden. Deze versie is specifiek bedoeld om de impact van geautomatiseerde aanvalspogingen door botnets te verkleinen.

De Barracuda Web Application Firewall biedt geavanceerde bescherming tegen DDoS-aanvallen op de netwerk- en applicatielaag. De firewall controleert dataverkeer op basis van geografie, ip-adressen en type clients. Hierdoor kan kwaadaardig dataverkeer in de kiem worden gesmoord of geblokkeerd. In deze nieuwe versie heeft Barracuda een aantal significant nieuwe functionaliteiten toegevoegd om applicaties te beveiligen tegen de verbeterde DDoS-aanvallen:

Dankzij de honderdduizenden beveiligingsapparaten op alle belangrijke beveiligingsgebieden, zoals netwerk-, Internet-, en emailverkeer, biedt Barracuda IP Reputation een uitgebreide categorisatie van geïnfecteerde computers, zombies en/of botnets. De integratie van Barracuda IP Reputation en Barracuda Web Application Firewall stelt beheerders in staat om botnets, die een DDoS-aanval proberen uit te voeren, te identificeren en tegen te houden. Door technieken toe te passen zoals het injecteren van JavaScript challenges in website responses, kan de Barracuda Web Application Firewall botnets onderscheiden van menselijke gebruikers. Zodoende kunnen kwaadaardige aanvragen van botnets worden geblokkeerd;

Barracuda Web Application Firewall kan verdachte clients automatisch onderwerpen aan CAPTCHA-testen, zonder dat hierbij aanpassingen aan de applicatie hoeven te worden gedaan. De nieuwste generatie webbrowsers hanteren strengere veiligheidscontroles om kwaadaardige javascripts, drive-by-downloads en andere aanvallen die gericht zijn op gebruikers te blokkeren. Met de nieuwe firmware, is de Barracuda Web Application Firewall nu in staat om het browsergedrag van clients in te stellen om zo het risico op aanvallen op clients te verminderen.

Meer over

BotnetsDDoSFirewall

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Zakelijk dipje deert KPN niet, burgerpetitie om DigiD (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Wanneer is een cloud werkelijk soeverein?

    Security & Awareness

    ChipSoft: gestolen data zijn vernietigd

    Zorg

    Dit zijn de 6 meest besproken thema’s tijdens Zorg & ICT

    Security & Awareness

    Hackers zetten ChipSoft flink onder druk

    Security & Awareness

    Data van vrijwel alle inwoners buitgemaakt bij cyberaanval Epe

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs