Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Pand Simac

De Hypotheker verlengt beheercontract Simac

29 mei 2013 - 11:06ActueelWerkplek & BeheerSimac ICT
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Hypotheekadviseur De Hypotheker heeft het lopende beheercontract met ict-dienstverlener Simac met vijf jaar verlengd. Tot en met 2018 blijft Simac verantwoordelijk voor het beheer van servers, netwerk en werkplekken. Ook invulling van de servicedesk behoort tot de dienstverlening, net als uitwijk, back-up en securitymanagement. Daar komt bij dat recent alle servers zijn verhuisd naar het Simac NBrIX-datacenter. Al sinds 2002 beheert Simac de ict-systemen van De Hypotheker.

‘Met Simac hebben we een betrouwbare en deskundige partner’, licht directeur Retail bij De Hypotheker Kees Seip toe. ‘Afgelopen jaren hebben zij bewezen goed aan te voelen wat voor ons als De Hypotheker belangrijk is. Met name de persoonlijke aandacht en inzet stellen we bijzonder op prijs.’

‘We kennen elkaar inmiddels door en door’, zegt Paul de Rouw, directeur Simac ICT Nederland. ‘Dat werpt zijn vruchten af in de samenwerking. De Hypotheker is voor ons een klant die innovatie koppelt aan betrouwbare dienstverlening. Een omgeving waarin wij ons prima thuis voelen.’

Meer over

Disaster recoveryHelpdeskNetwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelSoftware & Development

    VDD IQware digitaliseert dossiers De Hypotheker

    DHA
    ActueelCloud & Infrastructuur

    CGI helpt De Hypotheker naar hybride cloud

    Computable.nl
    ActueelOverheid

    Topicus neemt Simac Onderwijs over

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    OM krijgt klacht over koersmanipulatie Simac

    5 reacties op “De Hypotheker verlengt beheercontract Simac”

    1. Maarten Oberman schreef:
      29 mei 2013 om 22:24

      uit het artikel: ‘We kennen elkaar inmiddels door en door”

      Niet ter veroordeling van de keuze, maar: Dat is toch wel het laatste wat je wilt bij een zakelijke relatie. Juist daar is aanbesteden voor bedoeld; je op feite baseren en een keuze maakt en niet op emotie.

      Login om te reageren
    2. NumoQuest schreef:
      30 mei 2013 om 05:11

      @maarten oberman

      Bijna uw mening delend kan ik me indenken dat je niet zite te wachten op een dergelijke grootschalige wijziging die een migratie naar een andere dienstverlener altijd weer met zich mee brengt. Vanuit die perceptie wel zinvol dacht ik.

      We hebben inmiddels ook kunnen zien welke schade aanbestedingen met zich mee brengen zo ondertussen nietwaar?

      Login om te reageren
    3. Ruud Mulder schreef:
      30 mei 2013 om 06:24

      @ Maarten,

      Volgens mij is de hypotheker niet aanbestedingsplichtig.

      Ik deel wel je mening dat het altijd goed is voor een klant om om zich heen te blijven kijken.

      Login om te reageren
    4. Henri Koppen schreef:
      30 mei 2013 om 07:40

      Voila, het voordeel van een goede relatie! En waarom niet? Er zijn meer dingen dan je IT waar je mee bezig moet zijn en als je tevreden bent is dit toch een win-win?

      Vind dit een opsteker voor Simac.

      Aanbesteding komt uit de tijd van dinosauriërs, zeker als deze voorkomt uit regulering.

      Login om te reageren
    5. Maarten Oberman schreef:
      30 mei 2013 om 08:36

      @Numoquest, Ruud en Henri,

      ik ben zeker niet voor altijd aanbesteden, “dogmatisch” aanbesteden, maar alleen de reden die hier gegeven wordt: we kennen elkaar door en door vind ik wel wat summier om verder te gaan…… Er is meer dan een relatie…..in infrastructuur land om tot een goede dienstverlening te komen.

      Henri, misschien was er wel een cloud oplossing uit een aanbesteding gekomen inplaats van een private oplossing bijvoorbeeld…. 🙂 :-)!

      Natuurlijk kost een migratie geld, tijd en soms emotie e.d. Echter als dat een reden is om niet aan te besteden, zullen er nog maar weinig aanbestedingen zijn….

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs