Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Heineken

Orange BS bouwt wereldwijde WAN Heineken

06 juni 2013 - 11:21ActueelCloud & InfrastructuurHeinekenOrange Business Services
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Ict-dienstverlener Orange Business Services gaat de komende vijf jaar de verschillende local area networks (lan’s) van bierbrouwer Heineken verenigen tot één groot wereldwijd wide area network (wan). Hiertoe hebben beide partijen een miljoenencontract afgesloten. Orange Business Services gaat het wan ook uitbreiden naar nieuwe lokale markten ter ondersteuning van de internationale expansie van Heineken.

Om hoeveel miljoenen het precies gaat, willen Heineken en Orange Business Services niet zeggen. De deal is wel afkomstig uit Nederland, waarin het lokale accountteam alles heeft geregeld voor alle andere landen. Van de wereldwijde communicatie-infrastructuur gaan zestigduizend werknemers, verdeeld over elfhonderd locaties in 53 landen gebruikmaken.

Videoconferencing en telepresence

Het nieuwe private netwerk van Heineken wordt flexibel en schaalbaar opgezet, zodat geavanceerde communicatie- en collaboratiediensten geleverd kunnen worden voor een betere gebruikerservaring. De netwerkconnectiviteit levert een robuust platform voor Orange Business Services op om verschillende zaken te integreren. Dit zijn oplossingen met toegang op afstand, zodat Heineken’s werknemers beveiligde toegang krijgen tot hun werkomgeving, applicatie- en netwerkoptimalisatieoplossingen om ervoor te zorgen dat de communicatie vlot verloopt en dat bedrijfskritische applicaties prioriteit krijgen, en audioconferencing en wereldwijde spraakdiensten om betrouwbare zakelijke gesprekskwaliteit mogelijk te maken voor productievere overleggen. Er zijn plannen om binnenkort ook videoconferencing- en telepresence-diensten aan te bieden.

De netwerkoplossing is ontwikkeld om Heineken’s internationale uitbreiding te ondersteunen en maakt snelle implementatie naar nieuwe locaties mogelijk, met name in de snelgroeiende regio’s, zoals Afrika, Azië-Pacific en Latijns-Amerika.

Zakelijke doelstellingen

‘We kijken constant naar manieren hoe wij onze wereldwijde aanwezigheid beter kunnen benutten en onze groei in opkomende markten kunnen ondersteunen’, zegt Frans Eusman, chief business services officer bij Heineken. ‘Onze communicatie-infrastructuur optimaliseren is hier essentieel voor. We zijn bij Orange Business Services gekomen omdat zij ons kunnen helpen met het behalen van een aantal belangrijke zakelijke doelstellingen op dat vlak. Denk aan netwerkconsolidatie, lagere totale eigendomskosten en verbeterde besturing, met de flexibiliteit om tegemoet te komen aan de duurzame groei. Daarnaast ook om de samenwerking tussen werknemers van Heineken wereldwijd te verbeteren. Als belangrijk element voor Heineken’s bedrijfscontinuïteit levert Orange Business Services volledige monitoring van applicatie- en netwerkprestaties. Orange hanteert strikte sla’s.’

Meer over

LANNetwerkbeheerNetwerkenWAN

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Heineken kiest voor nieuwe virtuele dataopslag

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Heineken besteedt ICT uit aan HP

    ActueelLogistiek

    Heineken zet Infor in bij productieplanning

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Orange zet datacenter Normandië in voor Benelux

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    AkzoNobel verlengt infrastructuurdeal Orange

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs