Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Alcadis biedt nieuwe Alcatel-Lucent LAN-trainingen

11 juni 2013 - 10:50ActueelInnovatie & TransformatieAlcadisAlcatel-Lucent
externe partij
externe partij

Alcadis voegt nieuwe gecertificeerde Alcatel-Lucent lan-trainingen toe aan haar trainingsportfolio. Hiermee is Alcadis nu het trainingscenter voor het volledige portfolio lan-trainingen van Alcatel-Lucent in Nederland.

Alcadis is al jarenlang data partner voor het lan- en wlan-portfolio van Alcatel-Lucent Enterprise in de Benelux. In juni 2012 werd Alcadis benoemd als Accredited Training Partner in Nederland en heeft sindsdien vele businesspartners getraind op het netwerkportfolio van Alcatel-Lucent. Met de nieuw behaalde certificering kan Alcadis hier nu de OmniSwitch Access Switching, OmniSwitch Core Switching en OmniSwitch R6/R7 trainingen aan toevoegen.

Gratis seminars

Het investeren in nieuwe certificeringen en trainingen is in lijn met de strategie van Alcadis om een kennispartner te zijn op het gebied van netwerken. Via Alcadis Academy deelt Alcadis haar kennis en expertise op het gebied van ip-connectiviteit door trainingen en gratis seminars te organiseren. Als gecertificeerd trainingscenter voor Alcatel-Lucent Enterprise en Ruckus Wireless is Alcadis in staat om partners te certificeren op deze productlijnen en daarnaast biedt het haar partners ook diverse op maat gemaakte trainingen op het gebied van lan en wlan aan. Onder de Alcadis Academy vallen ook diverse gratis seminars waarbij partners kennis kunnen opdoen over Wi-Fi, het doen van site surveys en gebruikersbeheer.

‘Ik ben erg tevreden over de prestaties van het technische team bij Alcadis’, zegt Joop Ausma, sales manager bij Alcadis IP Solutions. ‘Het is altijd ons doel geweest om deze professional services om te zetten in kennis bij onze partners. Door dit te formaliseren in trainingen en certificeringen kan dit proces worden versneld. In de afgelopen jaren is het team gegroeid in omvang en kennis om onze partners te kunnen ondersteunen bij de uitrol van grote complexe IP infra-projecten.’  

Al sinds 2002 is Alcadis IP Solutions partner van Alcatel-Lucent Enterprise. Alcadis IP Solutions heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld van een distributeur van Alcatel-Lucent Enterprise oplossingen tot een volwaardige ip-netwerkspecialist met trainingscentrum en demo-faciliteiten.

Meer over

CertificeringLANWifi

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Stemmen voor digitalisering…? Blijf maar thuis

    Innovatie & Transformatie

    Zwarte lijst VS bedreigt tech-samenwerking: VVD eist maatregelen

    Innovatie & Transformatie

    Datacenterbranche heeft sentiment tegen zichzelf gekeerd

    datacenter
    Data & AI

    Kort: Voor quantumwetenschap is Nederland top, overnamegolf datacenters voorbij? (en meer)

    Onderwijs Tech
    Innovatie & Transformatie

    Surf presenteert 50 technologietrends die onderwijs en onderzoek vormgeven

    Nexperia
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland en China zoeken uitweg in escalerende Nexperia-crisis

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs