Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

VeliQ en KPN introduceren Mobile Device Manager

18 juni 2013 - 16:54ActueelCloud & InfrastructuurKPNVeliQ
externe partij
externe partij

VeliQ introduceert samen met KPN een 'freemium' mobile device management (mdm)-oplossing voor alle zakelijke klanten, genaamd Mobile Device Manager Start. Deze bevat gratis te gebruiken mdm-functies voor beheer en beveiliging, voor elke smartphone met een KPN data-abonnement. Mobile Device Manager Start bevat tevens een Enterprise Content Store.

Als KPN-klanten meer mogelijkheden willen, kunnen zij zelf online upgraden naar een betaalde versie, Mobile Device Manager Pro, met zowel alle mdm-functies van VeliQ, inclusief de mogelijkheid om apps naar de toestellen te distribueren. Beide KPN-oplossingen zijn gebaseerd op het mobility Platform-as-a-Service (mPaaS) van VeliQ. Het feit dat zakelijke KPN-klanten gratis kunnen kennismaken met mdm en tegen lage maandelijkse kosten kunnen upgraden naar alle beschikbare functies, is uniek in de enterprise managed mobility wereld.

KPN ziet in de samenwerking met VeliQ een sleutel voor het vergroten van de toegevoegde waarde voor klanten, door het laagdrempelig kunnen bieden van relevante mobility diensten. Het zakelijk gebruik van smartphones en tablets groeit razendsnel, mede vanwege de byod-trend. Als gevolg daarvan worden veel klanten van KPN geconfronteerd met uitdagingen op het gebied van beheer en beveiliging, die zij flexibel schaalbaar en eenvoudig willen oplossen.

Meer over

AppsBYODSmartphonesTabletsTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Eén reactie op “VeliQ en KPN introduceren Mobile Device Manager”

    1. Niek Heezemans schreef:
      24 juni 2013 om 07:28

      Een goede ontwikkeling in mijn optiek. Dit zorgt er wellicht voor dat andere aanbieders van Enterprise Mobility Management Software wat gaan doen aan hun prijsstelling.
      Deze is momenteel in veel gevallen veel te hoog en dat is voor veel organisaties dan ook de reden om nog even te wachten met mobiel.

      Of een Mobile Device Management tool het juiste antwoord is op de BYOD-trend vraag ik me af. “Mijn baas mag gerust zijn B2E apps en bijbehorende content managen op mijn personal device, maar hij heeft niets te maken met mijn prive data…” Dat is een veel gehoorde uitspraak die wij veel tegenkomen bij eindgebruikers van mobiel die hun personal device willen gebruiken voor zakelijke doeleinden. En ik kan me dat heel goed voorstellen. Zeker wanneer er andere oplossingen beschikbaar zijn die daar in voorzien.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Euro
    Cloud & Infrastructuur

    VeliQ haalt 9 miljoen dollar op voor groei

    Computable.nl
    Carrière

    KPN benoemt nieuwe directeur NetCo

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs