Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Synology lanceert DiskStation DS214

15 oktober 2013 - 09:43ActueelCloud & InfrastructuurSynology
externe partij
externe partij

Synology lanceert de DiskStation DS214, een 2-bay nas-server met talloze mogelijkheden voor het delen en beschermen van data. Met de DS214 biedt Synology naar eigen zeggen een intuïtieve en efficiënte opslagserver die aansluit op de behoeften van de gebruikers.

De DS214 is gemaakt om een optimale multitasking-ervaring te bieden bij een optimale prijs-prestatieverhouding, zegt Synology in het persbericht. Met een dual core 1,066 GHz cpu-processor en 512 MB ddr3-geheugen, behaalt de DS214 een gemiddelde leessnelheid van 111 MB/sec en een schrijfsnelheid van 105 MB/sec onder raid1 in een Windows-omgeving.

Met de ingebouwde floating point unit (fpu), die het vermogen van de processor verder vergroot, biedt de DS214 vooral voordelen voor het verwerken van thumbnails, en het bekijken van foto’s in verschillende resoluties. Een ‘encryption engine’ ontlast de processor door de berekeningen voor de versleuteling over te nemen, waardoor ook de transfersnelheid van bestanden toeneemt. De DS214 is voorzien van twee usb 3.0-poorten, waardoor data efficiënter kan worden overgezet naar externe harde schijven.

Bij het ontwerp van de DS214 is zowel met de beveiliging als met de gebruiksvriendelijkheid rekening gehouden. Zo beschikt deze nas over twee drive-lades die zonder gereedschap te bedienen zijn, zodat gebruikers 3,5 inch schijven kunnen vastzetten zonder dat daarvoor een schroevendraaier nodig is. Voor de DS214 zijn hot-swappable harde schijven beschikbaar die aan de voorzijde gemonteerd kunnen worden, wat onderhoud en het vervangen van harde schijven eenvoudiger maakt.

De DS214 draait onder Diskstation Manager (DSM) 4.3. DSM 4.3 biedt mogelijkheden om de productiviteit van gebruikers te verhogen en hun werk te vereenvoudigen, alles via een gestroomlijnde gebruikersinterface die geoptimaliseerd is voor multitasking.

Meer over

NetwerkenStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelOverheid

    NLdigital en DDA roepen politiek op om digitalisering niet te laten vallen

    AchtergrondData & AI

    Snowflake gaat van datacloud naar ai-ecosysteem

    ActueelCloud & Infrastructuur

    AWS maakt EU-cloud meer soeverein

    Europese Unie
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Geen one-fits-all-oplossing voor soevereine EU-cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Szabó: Soevereine cloud voor héle Nederlandse overheid

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Belgisch internet krijgt nieuw hart

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    ‘Echte oplossingen om dagelijks te geb...

    IFS Connect, het jaarlijkse event van bedrijfssoftwareleverancier IFS, draait dit jaar volledig om Industrial AI. Het bedrijf ontvangt zijn gasten...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs