Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Conquaestor wordt servicepartner Software AG

Handen schudden
15 november 2013 - 10:573 minuten leestijdActueelData & AIConquaestorSoftware AG
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Conquaestor wordt de eerste servicepartner van softwareleverancier Software AG in de Benelux. De samenwerking is primair gericht op het ondersteunen van bedrijven in het transformatieproces naar een efficiëntere bedrijfsvoering door bedrijfsprocessen te modelleren, vast te leggen en te automatiseren met behulp van Aris, het business process excellence (bpe)-platform van Software AG.

Door business consultancy van Conquaestor te combineren met de it-oplossingen van Software AG zijn klanten beter in staat grip te krijgen op hun bedrijfsprocessen, waardoor ze sneller kunnen reageren op veranderende marktomstandigheden. Software AG, leverancier van software voor procesaansturing, datamanagement en -integratie, speelt met zijn productaanbod in op trends als big data, cloud computing, mobility en sociale netwerken. De hiermee gepaard  gaande exponentiële groei van data, services en apparaten maakt integratie van al deze onderdelen cruciaal. Procesoptimalisatie, datamanagement en integratie kunnen niet meer als aparte oplossingen worden gezien. Met Aris biedt Software AG een platform dat alle onderdelen samenbrengt.

Niet-technische dienstverlening

Door de toenemende vraag naar procesoptimalisatie-oplossingen en de groeiambities van Software AG is er een grotere rol voor partners weggelegd bij implementatietrajecten. Conquaestor is de eerste business partner van Software AG in Nederland en maakt onderdeel uit van een Europees partnernetwerk. Daarbij is Conquaestor verantwoordelijk voor de niet-technische dienstverlening en ondersteunt het organisaties op organisatorisch en strategisch vlak. Op basis van de strategische doelstellingen van de klant zijn de consultants van Conquaestor in staat processen en modellen in te richten, die in Aris worden gemodelleerd en gedocumenteerd.

‘De consultants van Conquaestor beschikken over veel ervaring met procesimplementaties en begrijpen de businessproblematiek’, zegt Jan Bosman, bestuursvoorzitter bij Conquaestor. ‘Aris is een ideale tool voor business process management, maar lijkt voor sommige bedrijven te groot of te complex, waardoor de waarde onvoldoende wordt benut. Met een gezamenlijke propositie kunnen we garant staan voor de meest efficiënte implementatie die ertoe leidt dat de bedrijfsprocessen worden geborgd en dat organisaties sneller en adequater hun bedrijfsprocessen kunnen bijsturen.’

Integratie en collaboratie

‘De ontwikkelingen in de markt gaan razendsnel’, zegt Hans Kouffeld, directeur Software AG Benelux. ‘Onder invloed van trends als big data, cloud computing, mobility en sociale netwerken willen klanten hun businessmodellen snel kunnen aanpassen. Daarvoor moeten ze gestructureerde en ongestructureerde data eenvoudig uit hun processen kunnen ontsluiten. Onze kracht zit in het realiseren van flexibele omgeving door meer samenhang te realiseren tussen de componenten die het bedrijf al in huis heeft. Dit doen we bij voorkeur samen met gekwalificeerde partners die hun diensten eveneens richten op integratie en collaboratie. Conquaestor heeft een uitstekende staat van dienst en begrijpt de taal van de business. Ze zijn voor ons een ideale partner om organisaties voor te bereiden op een transformatie naar een digitale onderneming, zodat ze sneller hun strategische doelstellingen kunnen verwezenlijken.’

Meer over

ConsultingDiensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Eén reactie op “Conquaestor wordt servicepartner Software AG”

    1. Jacques Van Doorn schreef:
      19 februari 2014 om 09:50

      Goedendag,

      In het artikel staat ‘ Door de toenemende vraag naar procesoptimalisatie-oplossingen….’ ik ben al enige tijd op zoek naar de onderbouwing van deze trend, maar kreeg deze niet gevonden. Kunt u deze stelling onderbouwen met een bron?

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    GTIA: Ai geeft spanning tussen it-kanaal en tech-leveranciers

    nummer zes
    Data & AI

    Dit zijn de gevaren van ai (6) voor mens en maat­schap­pij

    Data & AI

    Geen ai zonder keurmerk: waarom voor­uit­lo­pen op ISO 42001 slim is

    Carrière

    Nieuwe Box 3-stelsel jaagt techtalent het land uit

    cover boek De Grote Verandering
    Data & AI

    Van Empel ontrafelt impact van ai – en zet lezer aan het werk

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Datacenter NorthC heeft tijdelijke stroom­voor­zie­ning, SiSo verkocht aan EyeTi (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs