Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Data & AI » Insights & BI » Data Analytics

Information Builders annonceert Skybox

06 februari 2014 - 20:46ActueelData AnalyticsInformation Builders
externe partij
externe partij

Information Builders introduceert Skybox. Dit is een nieuwe cloud-hostingdienst waarmee bedrijven applicaties kunnen testen en ontwikkelen voor bi-projecten zonder tijd en middelen kwijt te zijn aan het maken van een infrastructuur hiervoor. Skybox biedt een voorgeconfigureerde omgeving van de nieuwste versie van Webfocus, het bi-platform van Information Builders, dat organisaties helpt van data waardevolle bedrijfsinformatie te maken.

De omgeving, die gehost wordt in de cloud, helpt WebFfocus-gebruikers op weg met het werken met nieuwe features, functionaliteit en testapplicaties, zonder dat de kritieke bedrijfsprocessen er hinder van ondervinden. De nieuwste functionaliteit in Webfocus is altijd beschikbaar in Skybox. Dit betekent dat gebruikers direct kunnen beginnen met het ontwikkelen en testen van hun bi-applicaties en deze sneller in productie kunnen laten gaan, zonder een grote investering te hoeven doen in de it-infrastructuur.

Webfocus is ontworpen om organisaties te helpen competitieve voordelen te behalen door meer mensen de juiste informatie op het juiste moment te bieden, en biedt selfservicemogelijkheden voor alle gebruikersgroepen. Daarnaast garandeert het datakwaliteit en -consistentie, zelfs wanneer het verschillende complexe systemen raadpleegt met zijn geïntegreerde Data Quality & Integration Suites. Alle standaardfuncties van Webfocus zijn te benaderen met Skybox.

Terwijl de meeste managed hosting providers tweejarige contracten vragen, staat Skybox abonnementen toe vanaf zestig dagen. Hiermee beheren bedrijven hun bi-projecten efficiënt en kosteneffectief. Daarnaast beheert Information Builders de volledige omgeving. Zo kunnen gebruikers zich volledig richten op het beheer van de Webfocus-omgeving en het ontwikkelen en beheren van hun bi-applicaties en niet op de infrastructuur zelf.

Meer over

Advanced analytics

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data Analytics

    Spoelstra Spreekt: Geen bal aan

    Data Analytics

    GPT-NL groeit uit tot alternatief commerciële ai-modellen

    Data Analytics

    Kort: Eerste 160 micron glasvezel Prysmian, Sanderink is zoek (en meer)

    Data Analytics

    Spoelstra Spreekt: Gokje

    AI data-analyse business consultancy
    Data Analytics

    Kort: Nieuwe ai-oplossingen van Netsuite en Xebia, data-analyse voor wielersport (en meer)

    Data Analytics

    Fokken met data

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs