Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

InterExcellent helpt management met IT-regie

11 februari 2014 - 10:24ActueelCarrière
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Bemiddelaar voor hogere functies InterExcellent heeft een nieuwe business line opgezet: IT Regie Management. Deze divisie komt naast de bestaande business lines Executive Interim Management en Werving & Selectie. Sietse Bergstra is aangesteld als managing partner van IT Regie Management. Hij is nieuw bij InterExcellent en hij heeft een aanpak ontwikkeld waarin it-regisseurs een belangrijke rol spelen.

‘De druk op de keten van informatievoorziening neemt toe’, zegt Sietse Bergstra. ‘Aan de voorkant moet it meer bijdragen aan het primaire proces, terwijl aan de achterkant it-levering steeds specialistischer wordt door multisourcing en shared service centers. De afstemming tussen vraag en aanbod vraagt om een ketenbenadering met andere competenties en rollen. Wij introduceren interim it-regisseurs die integraal denken en ketengestuurd opereren. Zij helpen business managers en cio’s met regievoering over de gehele keten.’

De klant vraagt volgens Bergstra om een oplossing op maat die niet al teveel kost en snel geïmplementeerd moet zijn. ‘Wij gaan dat leveren met IT Regie Management. Het is een andere manier van organiseren. De tijd van ‘mannetjes plaatsen’ is voorbij. Wij werken met it-regisseurs die flexibele teams aansturen en gebruikmaken van een methodiek van bewezen oplossingen. In het team kunnen ook it’ers van de klant deelnemen.’

Nyenrode-leergang voor it-regisseurs

InterExcellent heeft samen met Nyenrode Business Universiteit de leergang Nyenrode InterExcellent Certificate Programme voor interim-managers ontwikkeld. Deze loopt nu vijf jaar. Met de lancering van de nieuwe business line IT Regie Management gaat InterExcellent nu ook samen met Nyenrode een soortgelijke leergang voor it-regisseurs aanbieden. Het doel is it-interim-managers verder te ontwikkelen en de aanpak van oplossingen te verbreden. InterExcellent ondersteunt interim-managers door hen opleiding- en ontwikkelmogelijkheden te bieden binnen een netwerk van professionals.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    OpinieCarrière

    Spoelstra Spreekt: Je baan verdwijnt

    kaasschaaf
    ActueelCarrière

    VodafoneZiggo schrapt 400 banen

    man kijkt naar het korte nieuwsoverzicht van Computable
    ActueelCarrière

    Kort: Aanvalsdetectie ai-agents, kenniskloof cio’s, overnames Wolters Kluwer, Esprit ICT en Main

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    ActueelCarrière

    Unica-ceo Andringa: ‘Wij nemen de regiefunctie nog steviger in handen’

    nachtmerrie
    ActueelCarrière

    Gartner: 6 op 10 ceo’s ligt wakker van cyberdreiging

    2 reacties op “InterExcellent helpt management met IT-regie”

    1. Jaap den Haan schreef:
      11 februari 2014 om 14:51

      Goede propositie, hier is behoefte aan in de markt!

      Login om te reageren
    2. NumoQuest schreef:
      11 februari 2014 om 16:23

      Ben ik heel erg benieuwd hoeveel van die IT regisseurs werkelijk kennis en ervaring in IT hebben en dan vooral de materie waarop men IT telkens weer neerzat.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs