Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Complexe documenten maken met Invantive

13 februari 2014 - 13:19ActueelData & AI
externe partij
externe partij

Invantive Composition van Invantive biedt totaaloplossing voor het automatisch opstellen van complexe documenten. Voor onder andere verzekeraars, juristen, en notarissen is het aanmaken van complexe documenten een tijdrovende activiteit door verschillende regels en wetgevingen. Dit zijn handmatige en herhalende handelingen. Met Composition automatiseert je deze handelingen. Vooraf opgestelde sjablonen worden ingevuld met info uit een database of applicatie.

Invantive Composition van Invantive biedt met de nieuwste release een totaaloplossing voor het automatisch opstellen van complexe documenten met gegevens uit applicaties. Veel organisaties hebben te maken met verschillende regels en wetgevingen. Voor onder andere verzekeraars, juristen, notarissen en verkopers is het aanmaken van complexe documenten een tijdrovende activiteit. Dit zijn handmatige en herhalende handelingen wat ook weer zorgt voor fouten.

Met Composition automatiseert je deze handelingen. Vooraf opgestelde sjablonen kunnen worden ingevuld met de gewenste informatie uit een database of applicatie. Deze effectieve manier van werken bespaart kostbare tijd, omdat de gegevens niet meer handmatig ingevoerd hoeven te worden in een Word-sjabloon.

Meer over

Business Intelligence

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Trek AI uit de experimenteerfase

    Een gids over AI als strategisch instrument en op welke manier je écht waarde toevoegt aan je organisatie.

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Eén reactie op “Complexe documenten maken met Invantive”

    1. NumoQuest schreef:
      19 februari 2014 om 06:30

      Ik heb destijds bij het RRC heel erg veel te maken gehad met een applicatie genaamd Casomaat. Het was een wanstaltig product geworden, weliswaar madetoir voor gemeentelijke ambtenaren en leraren uit het onderwijs, voor de salarisadministratie.

      Het meest lastige voor de bouwers, was de telkens weer veranderende regelgeving die impact hadden op de berekeningen van. De grootste fout die men telken weer beging was iets wat ik noem, pleistertje plakken. Je ziet dat ook telkens weer gebeuren bij de overheid. Ergens veranderd men iets, denkt amper fatsoenlijk na over impact, men implementeerd en…… plots moet men heel wat pleistertjes plakken om, voorspelbare negatieve uitwerking, weer te lijf te gaan.

      Ik kwam toen tot de ontdekking, met dank aan een leraar automatisering die helemaal niets van de Casomaat moest hebben, dat zijn eenvoudige excelsheetje, moeiteloos kon worden aangepast wanneer er weer ergens een berekening vanuit Den Haag werd veranderd. Hij moest altijd lachen als hij zijn collega’s de vele boeken en ‘vernieuwde’ instructies zag doorlezen en IT professionals die draak van een applicatie upgraden.

      Die eenvoudige simpliciteit, zo herkeni ik later, kom je ook weer terug bij de vele bestaande templates op ander vlak, vooral waar het vaak veranderende situaties en regelgeving betreft.

      Automatiseren doe je alleen maar om tijd en energie te besparen door veel repeterende handelingen sneller te laten verlopen. Veel organisaties hebben wat dat betreft hun zaken vast allemaal wel een beetje op orde. Hopelijk. Indien niet…. hebben ze hier wellicht een gedurfd alternatief.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    SureSync en Logius genomineerd voor Co...

    SureSync is dit jaar trots op drie nominaties bij de Computable Awards 2025. Eén van de meest opvallende nominaties is...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Ai en sdr: de nieuwe zintuigen voor een tijdloze werkelijkheid

    e-mail lost silent drop smishing
    Security & Awareness

    Kort: Online-zwendel explodeert, Microsoft silent drops lopen spuigaten uit (en meer)

    soevereiniteit
    Data & AI

    Europese soevereiniteitsambities botsen met realiteit

    firewall cybersecurity
    Security & Awareness

    Kort: Nieuwe cybersecurity voor Surf, ai-risico bij gemeenten, firewalls achterhaald (en meer)

    Data & AI

    Dit is de toekomst van privacy in ai-gedreven wereld

    de boot gemist. that ship has sailed, ai
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Nederland moet meer innoveren, ai vooral gebruikt om juniorbanen te snoeien (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs