Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
ecm document management

DDi deelt productstrategie tot 2020

04 maart 2014 - 09:09ActueelData & AIDDi Information Automation Engineers
Pim van der Beek
Pim van der Beek

DDi Document Software uit Hoofddorp heeft zijn productvisie- en strategie tot 2020 gepubliceerd. Daarin deelt het bedrijf de productontwikkeling voor de komende vijf jaar en geeft het inzicht in zijn ecm-strategie tot het jaar 2020. In navolging van de bankensector zet de documentdienstverlener in op stp (straight through processing). Daarbij moet met zo min mogelijk handelingen de groeiende berichtenstroom bij klanten afgehandeld worden.

Een ander belangrijk punt is het onafhankelijk van medium of bestandstype vaststellen of een document relevante informatie bevat. Het bedrijf gaat voor de integratie van de back-, mid- en frontoffice zoveel mogelijk gebruikmaken van open standaarden.

Bovendien centreert de dienstverlener documentbeheer op de plaats waar het document de organisatie binnenkomt. De roadmap biedt ook een overzicht per productgroep.

Het in 1993 opgerichte bedrijf was een van de eerste bedrijven in Europa die zich richtte op het omzetten van papieren documenten naar digitale documenstromen. Het heeft zich gespecialiseerd in digitale document- en data verwerking. Het bedrijf telt ruim zevenhonderd klanten. Het gaat voornamelijk om zorginstellingen, assurantietussenpersonen en onderwijsinstellingen.

De documentdienstverlener wijzigde in 2012 de bedrijfsnaam van DDinformatica in DDi Document Software. Met die nieuwe naam wil het bedirjf zich meer profileren als leverancier van software voor documentbeheer.

Meer over

ECM

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    OpinieData & AI

    Vijf ECM-trends voor 2014

    Computable.nl
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Social en mobiel veranderen ECM-markt

    Computable.nl
    OpinieData & AI

    Vinger aan de pols bij Sharepoint ECM-projecten

    OpinieCloud & Infrastructuur

    ECM en cloud staan samen sterk

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    DDinformatica wordt DDi Document Software

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs