Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Prianto sluit distributie-overeenkomst met Atlantis

04 maart 2014 - 12:16ActueelIT Strategy & Governance
externe partij
externe partij

Atlantis Computing heeft de Ilio-productlijn uitgebreid. Het nieuwe USX-product is speciaal ontwikkeld voor het optimaliseren van workloads voor gevirtualiseerde servers en bedrijfskritische applicaties. Gelijk met de introductie is de onderneming een distributie-overeenkomst aangegaan met Prianto.

Atlantis Computing is naar eigen zeggen marktleider in software-defined storage met vijfhonderdduizend VM licenties wereldwijd bij 440 verschillende klanten. De productlijn Ilio optimaliseert de prestaties van VDI storage door het realiseren van een beperking in i/o-verkeer tot wel 90 procent. Het nieuw uitgebrachte USX product is daarnaast speciaal ontwikkeld voor het optimaliseren van workloads voor gevirtualiseerde servers en bedrijfskritische applicaties.

Bij datacenters is opslag uitgegroeid tot een kritisch component dat complex in beheer en schaalbaarheid is. Met name bij vdi en omgevingen met virtuele desktops is dit snel merkbaar aan de kant van zowel de gebruiker als de beheerder. Een slimme oplossing als aanvulling op en optimalisatie van gevirtualiseerde desktops van onder andere Citrix, Microsoft, Quest en VMware die de meest voorkomende uitdagingen als prestaties, kosten, schaalbaarheid en flexibiliteit van storage-intensieve applicaties adresseert is een noodzaak voor het succesvol afronden van deze projecten.

Rashied Akrum, managing director en ceo bij Prianto vult aan: ‘Atlantis Ilio is nagenoeg onmisbaar voor een efficiënt en succesvol vdi-project. Onze partners kunnen door de inzet van deze oplossing zowel hun product- als dienstenomzet verhogen en tegelijkertijd meer en grotere vdi-projecten realiseren met betere prestaties, lagere kosten en hogere schaalbaarheid.’ 

‘Zowel het aantal partners als klanten in de Benelux is het laatste jaar sterk gegroeid en ik ben verheugd dat wij Prianto als ‘knowledge’-distributeur hebben aangesteld. De kennis en kunde omtrent virtualisatie alsmede hun relatie met het partnerkanaal helpt ons onze doelen te bereiken en optimale service te verlenen aan zowel onze partners als eindgebruikers’, aldus Michel Schipperijn, country manager Benelux Atlantis Computing.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    NIS2

    NIS2 maakt van een bekende blinde vlek...

    Sinds 15 augustus 2026 is de Cyberbeveiligingswet (Cbw), de Nederlandse invulling van de Europese NIS2-richtlijn, van kracht. Er is geen overgangsperiode. Voor veel organisaties zit de grootste uitdaging niet in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Anthropic-rapport over ai-misbruik slaat in als bom

    Security & Risk

    Minister Van Weel: ‘We kunnen ongemerkt in een digitale 9/11 belanden’

    Overheid

    Europese cybermeldplicht treedt vrijdag in werking

    Cloud & Infrastructure

    Washington straft linksradicale Italiaanse provider

    IT Strategy & Governance

    ASML krijgt nieuwe steun TSMC, Samsung en Intel

    Soevereiniteit

    Een explosief boek over The Nerd Reich

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs