Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Synology lanceert Diskstation Manager 5.0

10 maart 2014 - 11:26ActueelCloud & InfrastructuurSynology
externe partij
externe partij

Synology kondigt de beschikbaarheid aan van Diskstation Manager (DSM) 5.0. Dit is de nieuwste versie van het nas-besturingssysteem voor Synology Diskstations en Rackstations. DSM 5.0 is voorzien van een geheel nieuwe interface en uitgerust met veel nieuwe functies.

Belangrijke elementen in DSM 5.0 van Synology zijn de vernieuwde gebruikersinterface, Synology central management system, Cloud Sync, Synology snapshot manager en ssd-buffering.

De interface van DSM is grondig onder handen genomen met het oog op eenvoud en helderheid. Op een ultra hd-scherm of apparaten met een Retina-display, is een hoge-resolutie mode beschikbaar. De Quickconnect-service ondersteunt nu alle mobiele apps en de meeste pakketten van Synology, zodat mensen overal en altijd verbinding kunnen maken met hun nas, zonder complexe routerinstellingen.

Het Synology central management system (cms) biedt meer flexibiliteit en gemak voor it-beheerders, zodat ze via één interface honderden nas-systemen kunnen beheren. DSM 5.0 ondersteunt CIFS scale-out clustering, waarmee organisaties hun opslagcapaciteit makkelijk en snel kunnen opschalen tot 1 petabyte.

Cloud Sync biedt optimale bescherming van data, doordat gebruikers bestanden op onder andere Dropbox en Google Drive kunnen synchroniseren met hun Synology nas. Ook tweewegsynchronisatie tussen verschillende nas-servers is nu mogelijk, met de introductie van Cloud Station client voor DSM. Dit zorgt voor efficiënter gebruik van opslagcapaciteit en biedt automatische duplicering van data.

Synology snapshot manager is een nieuwe software plug-in voor VMware vSphere en Windows. Hiermee kunnen applicatie-consistente snapshots worden gemaakt, voor gegarandeerde consistentie. Incrementele backup op block-niveau is nu geïntegreerd voor meerdere backup-versies, voor aanzienlijk hogere opslag-efficiency.

Dankzij ssd-buffering tijdens lezen en schrijven, wordt de i/o-latency verminderd. De iSCSI random read-prestaties zijn met ruim een factor zes verbeterd. Geheugencompressietechnologie zorgt voor een vloeiender gebruikersbeleving voor applicaties op DSM.

Meer over

NASSoftwarebeheerSSDStorageVMware-software

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Satelliet
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Nederland en Europa te kwetsbaar in de ruimte, Huizen ruilt OGD in voor DSC (en meer)

    ActueelOverheid

    KPN en Thales bouwen soevereine cloud voor Defensie

    Storagebeheer management
    OpinieData & AI

    Vraag naar Europese storage stijgt

    ActueelSoftware & Development

    Kort: Elastique op Sri Lankaans avontuur, Panasonic helpt The AA, Main koopt Carwise-duo (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs