Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Barracuda WAF geïntegreerd in Azure AD

05 november 2014 - 10:33ActueelCloud & InfrastructuurBarracuda Networks
externe partij
externe partij

Barracuda Networks maakt de beschikbaarheid bekend van de Barracduda Web Application Firewall (WAF) via de Azure Marketplace. Web Application Firewall is volgens Barracuda de eerste infrastructuuroplossing die is geïntegreerd met Microsoft Azure Active Directory en vereenvoudigt de authenticatie en toegang voor Azure-gebruikers.

De Barracuda Web Application Firewall is per direct verkrijgbaar in de Azure Marketplace als onderdeel van het Microsoft Azure Certified-programma. De Azure Commerce Engine biedt klanten de mogelijkheid om bepaalde oplossingen rechtstreeks via Microsoft af te nemen op basis van een uurtarief. Klanten zijn daarmee minder tijd en kosten kwijt aan het overzetten van bedrijfsapplicaties naar de cloud. Deze integratie stroomlijnt het inkoopproces voor organisaties die Barracuda Web Application Firewall en zijn geavanceerde applicatiebeveiliging en naadloze authenticatie op basis van een licentie willen inzetten zodra ze overstappen naar de cloud.

De nieuwe versie van Barracuda Web Application Firewall breidt de ondersteuning voor Azure uit met integratie met Azure Active Directory en de mogelijkheid om gebruik te maken van verschillende netwerkinterfacekaarten (nic’s) in Azure. Klanten profiteren daarmee van een eenvoudig en veilig migratietraject naar Azure, waarbij de toegang tot applicaties in deze cloud wordt beveiligd door middel van authenticatie. Klanten kunnen dankzij deze integratie hun bedrijfsapplicaties op simpele wijze in hun totaliteit naar de cloud overzetten zonder de noodzaak van intensief herprogrammeren. De ondersteuning van Barracuda Web Application Firewall voor het gebruik van diverse nic’s in Azure stelt applicaties in staat om op eenvoudige wijze gegevens via verschillende netwerken te verzenden.

De Barracuda Web Application Firewall is bestemd voor organisaties die bescherming willen bieden voor hun internetapplicaties en workloads in Azure. Vooraf gedefinieerde beveiligingstemplates en ingebouwde load balancing zorgen ervoor dat zij snel kunnen beschikken over krachtige applicatiebeveiliging.

Meer over

AuthenticatieAzureCertificeringFirewall

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Bert Hubert: over nerds versus bestuurders

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Odin koopt Proxsys (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs