Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Scandinavië

Unit4 sluit Noord-Europees pact met Evry

09 februari 2015 - 15:25ActueelSoftware & DevelopmentUnit4
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Bedrijfssoftwareleverancier Unit4 gaat een intensieve samenwerking aan met de Noorse ict-dienstverlener Evry. Dat bedrijf wordt de grootste partner van Unit4 op de financiële markt van Scandinavië. De samenwerking past in de ambitie van Unit4 om via partners de omzet te vergroten.

Het Noorse ict-bedrijf gaat het erp-pakket Unit4 Agresso aanbieden aan organisaties in de financiële sector in Noord-Europese landen. Het wordt volgens Unit4 de grootste partner op markt voor banken en verzekeraars in Scandinavië.

Verzekeringsmaatschappij The Storebrand Group is de eerste klant die uit de samenwerking is ontstaan. Die verzekeraar is één van de grootste verzekeringsmaatschappijen van Noorwegen en heeft 1,8 miljoen klanten in Noorwegen en Zweden. De verzekeraar verwacht dat de Agresso-software bijdraagt aan het sneller beschikbaar stellen van informatie en betere besluitvorming.

De samenwerking tussen Evry en Unit4 past in de missie van de softwareleverancier uit Sliedrecht om meer samen te werken met partners. Het softwarebedrijf hoopt via partnerships omzetgroei te realiseren en de dienstverlening te verbeteren. Dit plan wordt financieel ondersteund door de investeerder en nieuwe eigenaar Advent.

Agresso

Unit4 heeft door de overname van de Noorse softwareleverancier Agresso in 2000 een sterke voet aan de grond gekregen in Noorwegen. Na die overname werd de bedrijfsnaam omgedoopt in Unit 4 Agresso. In 2010 veranderde het bedrijf zijn handelsnaam in Unit4. Het erp-pakket heeft nog steeds de naam Unit4 Agresso. 

Meer over

Consulting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    Unit4
    ActueelCarrière

    Unit4 schrapt driehonderd banen in Nederland

    ActueelSoftware & Development

    Unit4 claimt 40 procent verloningen SW-sector

    Unit4
    ActueelSoftware & Development

    Unit4 breidt ontwikkelteam Agresso uit

    Unit4
    ActueelSoftware & Development

    Unit4 levert ERP aan Koreaanse NGO

    Computable.nl
    ActueelOnderwijs

    Unit4 gaat Braziliaanse markt op via partner

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    AmbraSoft met Unit4 naar Amazon-webdiensten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs