Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek » Workplace Platforms » Digital Workplace

Ruckus introduceert 802.11ac Wave 2

02 april 2015 - 09:17ActueelDigital WorkplaceRuckus Wireless
externe partij
externe partij

Ruckus Wireless brengt het Ruckus ZoneFlex R710 access point (ap) op de markt. Het is volgens Ruckus het eerste ‘Wave 2’ 802.11ac Wi-Fi access point op de markt dat multi-gigabit Wi-Fi-prestaties en een ongeëvenaarde capaciteit biedt.

De nieuwe Ruckus ZoneFlex R710 is het eerste Wi-Fi access point dat alle nieuwe technologische mogelijkheden van de 802.11ac-standaard ondersteunt, waardoor gelijktijdige verzending van meerdere streams naar verschillende apparaten over dezelfde frequentie mogelijk is: het zogeheten multi-user multiple-input/multiple-output (MU-MIMO). Daardoor wordt het voor het access point voor het eerst mogelijk om met meerdere apparaten tegelijkertijd te communiceren en kan de opgetelde datadoorvoer oplopen tot ruim twee gigabit per seconde.

Het Ruckus ZoneFlex R710 access point ondersteunt maximaal vier spatial streams en 500 vijfhonderd afzonderlijke gebruikers (clients). Daarbij is elk ZoneFlex R710 access point uitgerust met de door Ruckus ontwikkelde en gepatenteerde BeamFlex+ adaptieve antennetechnologie. Die haalt de beste prestaties uit de Wave 2 802.11ac technologie door de antennedekking per client en per verzending te optimaliseren.

Met vier weggewerkte dual-band smart antennes kan de ZoneFlex R710 ruim vierduizend unieke antennepatronen creëren per uitzending, waarmee RF-interferentie met maximaal 15 dB kan worden verminderd en ook de co-channel interferentie kan worden verlaagd. De dubbelpolige smart antennes zorgen er ook voor dat de R710 zich automatisch aanpast aan de verplaatsing van mobiele clients, zoals smartphones en tablets. Daardoor verbeteren de uplink-prestaties en is de ontvangst op een hoog niveau, zelfs bij zwakke signalen van mobiele clients.

Meer over

NetworkingSmartphonesTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Digital Workplace

    Apple sleept OpenAI voor de rechter

    Digital Workplace

    Bundeswehr gunt aan Prowise, Alphen aan den Rijn selecteert DSC

    Digital Workplace

    Spoelstra Spreekt: Prijs­ver­ho­ging

    Digital Workplace

    Kort: TMC kiest voor groei met ondernemende techprofessionals, 10 jaar Tikkie (en meer)

    Digital Workplace

    Kort: Siemens steekt 6 miljoen in AI4Health, Amsterdam krijgt ai-hub The Stack (en meer)

    Digital Workplace

    Ai-versie van Siri slimmer en krachtiger

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs