Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Multrix ontzorgt Zorggroep Noordwest-Veluwe

22 april 2015 - 15:06ActueelCloud & InfrastructuurMultrix
Rik Sanders
Rik Sanders

De Zorggroep Noordwest-Veluwe heeft zijn zorgapplicaties en bedrijfsdata ondergebracht in een datacenteromgeving bij Multrix. De clouddienstverlener zorgt op zijn beurt voor een geïntegreerde online werkoplossing voor de medewerkers van de zorggroep. Het datacenter van de zorggroep was gevestigd in eigen panden, maar daar ontstond een capaciteitsprobleem. De Zorggroep Noordwest-Veluwe koos ervoor vervolgens voor de serveromgeving extern bij Multrix neer te zettten en daarbij online werkplekdiensten af te nemen.

Als gevolg van het digitaliseringsproces bij Zorggroep Noordwest-Veluwe en de daarmee samenhangende groei van data, ontstond behoefte aan een toekomstbestendige oplossing. Met de nieuwe omgeving bij Multirx kan de groei aan data blijvend worden gefaciliteerd. De bedrijfskritische applicaties zijn veilig ondergebracht in de datacenter omgeving en zijn door alle zorgverleners vanaf elke willekeurige locatie met elk gewenst toegangsapparaat te benaderen. Medewerkers van de zorginstelling beschikken over flexibele online werkplekken.

Gerjan Stam, hoofd CT bij de zorginstelling: ‘We zien een digitaliseringsproces in de zorg. Zo gaan de teams in de thuiszorg werken met iPads en zijn de secretariaten overgestapt op papierloos vergaderen. De vraag naar e-learning groeit en intranet ondersteunt een groot deel van onze interne communicatie.’

Standaarden

Multrix is gespecialiseerd in het aanbieden van online werkplekken voor zorginstellingen. Daarbij werkt het bedrijf uit Amsterdam samen met partners op het gebied van identity en access management en lokale ondersteuning. Multrix maakt samen met hostingleverancier True deel uit van de Broad Horizon Groep.

Directeur Martin Bergonje stelt dat ‘de verwerking en integriteit van grote hoeveelheden data worden gewaarborgd door toepassing van storage tiering en aantoonbare controle op processen via een NEN-7510 certificering en ISAE-3402 type 2 verklaring. NEN-7510 stelt hoge eisen aan de beschikbaarheid, integriteit en vertrouwelijkheid van informatie. Aan de kwaliteit van zorgorganisaties worden steeds hogere eisen gesteld en dat geldt ook voor de ict-omgeving. ISAE-3402 is een internationale standaard voor outsourcing).’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    De CX-transformatie van Carglass met Genesys: mensen, data en journeys verbinden
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    PATS: drones als ongediertebestrijding (PATS Drones en KPN IoT)
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    IGV Fieldlab SAIL: een digitaal veiligheidsnet voor SAIL 2025 (Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland en KPN IoT)
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    Versnellen beroertezorg met slimme StrokePointer in de ambulance (TrianecT, KPN IoT en Amsterdam UMC)
    Pijl naar rechts icoon

    Philips

    IWISH: AI‑gestuurde workflowoptimalisatie voor efficiëntere zorgprocessen (Philips Medical Systems BV, Almende BV, TU Delft, Leids Universitair Medisch Centrum, Philips Electronics Nederland BV, Syntho, Barco N.V., Workforce Optimizer, ARD Group, CONSULTECH DANIŞMANLIK A.Ş., MIA Teknoloji en Özel Bandırma Royal Hastanesi ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Handen schudden
    Cloud & Infrastructuur

    Broad Horizon lijft cloudaanbieder Multrix in

    Juichen
    Cloud & Infrastructuur

    Multrix rondt outsourcingstraject Verder Groep af

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs