Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Astrata werkt met HP 3PAR StoreServ 7450

fleet management
24 april 2015 - 12:55AchtergrondCloud & InfrastructuurHP Inc.Interoute
Externe partij
Externe partij

Fleet management serviceverlener Astrata heeft zijn klantentevredenheid verbeterd met behulp van HP's all-flash storage reeks. Als onderdeel van een private cloud oplossing, geleverd en gemanaged door Interoute, verbetert het HP 3PAR StoreServ 7450 Storage systeem het opslaggebruik waarbij prestaties gewaarborgd blijven.

Astrata levert real-time inzichten aan grote en kleine transport- en logistiekbedrijven. De Fleetvisor applicatie geeft fleet operators betrouwbare en geïntegreerde controle over alle werkzaamheden, zodat ze de veiligheid en duurzaamheid kunnen verbeteren. Bovendien worden personeel en het wagenpark optimaal ingezet om zo productief mogelijk te opereren. ‘We wilden onze it in de cloud hebben, omdat we zo meer flexibel zijn en in staat om ons volledig te richten op het ontwikkelen van onze fleet management applicaties’, zegt Peter Valent, it-manager van Astrata. ‘Door de hoeveelheid gegevens van mobiele apparaten en de hoeveelheid gebruikers die gegevens opvragen zijn onze applicaties zeer i/o-intensief. Interoute adviseerde de HP 3PAR 7450 all-flash-ssd-array die ons in staat stelt om de bedrijfscontinuïteit te behouden.’

Evenals het verkorten van de applicatie responstijd door middel van flash-specifieke software optimalisaties, maakt de HP 3PAR 7450 all-flash-ssd-serie gebruik van thin provisioning om de benodigde capaciteit te verminderen met meer dan 50 procent. ‘Legacy storage controller architectures belemmeren prestaties en sommige speciaal gebouwde storagetoepassingen schieten tekort wat betreft hoge beschikbaarheid en geavanceerde dataservices’, aldus Maarten Reijnders, country manager HP Storage Nederland. ‘Computing workloads en prestatie-afhankelijke applicaties zorgen dat klanten als Astrata HP’s flash-gebaseerde storage kiezen om prestaties en betrouwbaarheid in evenwicht te houden.’

Interoute, beheerder vannaar eigen zeggen Europa’s grootste cloud netwerk, biedt Astrata een cloud oplossing die voorspelbare computerprestaties op grote schaal levert. Het zorgt ook voor de veilige hosting van gevoelige data en toepassingen op locaties die voldoen aan de benodigde regelgeving. ‘Astrata eist dat het platform altijd en goed beschikbaar is omdat het van cruciaal belang is voor hun klanten’, zegt Martijn ten Kate, country manager Interoute in Nederland. ‘De cloud-oplossing van Interoute voldoet aan deze eisen en helpt Astrata in de toekomst bij het uitbreiden en gebruiken van meer hybride cloud-oplossingen.

Meer over

SSDStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel mogelijk weer ‘great’ als semi-staatsbedrijf

    QR Computable Kort 15 aug '25
    ActueelData & AI

    Kort: NL-data op kernenergie, ai-incidenten kosten 8 procent, phishing via QR (en meer)

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Bluetron IT verkoopt tapereparatie-divisie aan Sprague

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft schaft volumekortingen af

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel-topman Tan overleeft confrontatie met Trump

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs