Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Exertis GO Connect distribueert Logitech UC

20 mei 2015 - 09:52ActueelInnovatie & TransformatieLogitech
externe partij
externe partij

Exertis GO Connect, Benelux-distributeur van unified communications (UC)-endpoints, A/V-solutions en networking heeft een distributieovereenkomst gesloten met Logitech. Exertis GO Connect richt zich met deze overeenkomst met name op verkoop van audiovisuele unified communications-oplossingen in het mkb-segment.

Exertis GO voegt zeven UC-producten van Logitech toe aan zijn portfolio. Het gaat om drie HD-conference camera’s voor kleinere werkgroepen, drie HD-webcams voor individuele videogesprekken en een mobile speakerphone voor het opzetten van een professionele conference call via smartphones. Alle Logitech-vergaderoplossingen zijn gecertificeerd door Microsoft en werken perfect samen met oplossingen zoals Skype for Business (voorheen Microsoft Lync), Cisco Jabber en Lifesize Cloud.

De HD-videovergaderoplossingen van Logitech zorgen ervoor dat unified communications beschikbaar is voor bedrijven van elke grootte, van een eenmansbedrijf tot een (middel)grote organisatie. De eenvoudig te gebruiken video- en audio-oplossingen van Logitech zijn aan te sluiten op iedere desktop, laptop of thin client, waardoor iedere organisatie gebruik kan maken van de oplossingen, op elke werkplek. Dit maakt de UC-producten van Logitech ook uitermate geschikt voor de mobiele werkplek.

‘Exertis GO Connect biedt ons met haar brede resellernetwerk in de Benelux de mogelijkheid om meer organisaties kennis te laten maken met de UC-oplossingen van Logitech’, zegt Mariska Meerveld, sales manager B2B Benelux bij Logitech. ‘Met name op het gebied van service en advies hebben wij in Exertis GO Connect een goede partner gevonden. De ervaren adviseurs zorgen ervoor dat het niet alleen bij levering van producten blijft. Zij denken graag met klanten mee over de beste oplossing en het meest optimale gebruik.’

‘Wij zijn erg trots op het toevoegen van het merk Logitech aan ons productportfolio’, zegt Stephen van de Meerakker, channel en product marketing manager bij Exertis GO Connect. ‘De UC-oplossingen van Logitech completeren ons portfolio op het gebied van visuele communicatie.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    later digitale hub
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Nederland dreigt digitale hub-positie te verliezen, grondrechten in de ai-verordening (en meer)

    agentic ai
    Data & AI

    Fundamentele transformatie in 2026 door agentic ai

    Innovatie & Transformatie

    Neuro-adaptieve ai: volgende tech-revolutie start in Delft en Berlijn

    Data & AI

    Waarom AWS een oude server te pletter liet vallen

    Innovatie & Transformatie

    Atos breidt voetbal-activiteiten uit naar Zuid-Amerika

    test
    Innovatie & Transformatie

    Van interne tests naar succesvol extern gebruik

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs