Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Avia besteedt administratie uit aan Centric

17 augustus 2015 - 08:45ActueelSoftware & DevelopmentCentricLodder
Rik Sanders
Rik Sanders

Avia Nederland en Centric hebben een overeenkomst getekend waarbij de automatiseerder voor vijf jaar de administratieve bedrijfsprocessen van de tankstationketen gaat uitvoeren. Het betreft de financiële, salaris- en brandstofadministratie van Coöperatie Avia Nederland en Avia Shared Service Center, die gebaseerd is op de bedrijfssoftware van Lodder. Er gaat geen personeel over naar Centric.

Avia is van oorsprong een Zwitserse organisatie met het Europese Hoofdkantoor in Zürich. Avia Nederland is de handelsnaam van Coöperatie Avia Nederland en vormt samen met vijf zelfstandige ondernemingen in de brandstof- en smeeroliebranche Avia Nederland. Avia is met bijna 320 tankstations goed vertegenwoordigd in een aantal regio’s in Nederland.

De coöperatie heeft uit kosten- en efficiency-overwegingen besloten een aantal secundaire bedrijfsprocessen uit te besteden aan een select aantal betrouwbare partners. Daarbij is Centric uitkozen om de bedrijfsadministratie over te nemen.

Bpo-markt

Voor Centric betekent dit nieuwe business process outsourcing (bpo)-contract een versterking van zijn positie in de brandstof- en smeeroliebranche. Het bedrijf uit Gouda levert al een tijdlang bpo- en it-diensten aan Shell en wil zijn ervaring en kennis van deze branche nu ook bij nieuwe klanten inzetten. Volgens woordvoerster Els de Koning voert Centric hier sinds eind 2014 actief campagne voor en plukt het met het binnenhalen van het Avia-contract er nu de eerste vruchten van.

Centric biedt van oudsher op bpo-gebied brancheoverschrijdende oplossingen, zoals voor de financiële- en salarisadministratie, én een branchespecifiek aanbod voor de financiële sector en de lokale overheid. De Koning verwacht dat de bpo-markt de komende jaren zal groeien. Zij merkt dat bedrijven steeds kritischer kijken naar activiteiten die ze zelf willen blijven doen en die ze willen overlaten aan specialisten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Shell selecteert ook Centric voor inhuur

    Computable.nl
    ActueelOverheid

    Centric: betere balans omzet/winst in 2015

    AchtergrondOverheid

    BPO-praktijk Centric begint te groeien

    Handen schudden
    ActueelSoftware & Development

    Centric gaat applicatiediensten Raynet gebruiken

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs