Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

CNV Vakmensen centraliseert met Winvision

CNV Vakmensen centraliseert fysieke en digitale activiteiten
25 november 2015 - 09:42AchtergrondCloud & InfrastructuurWinvision
externe partij
externe partij

CNV Vakmensen besloot in 2014 de organisatie te centraliseren en digitaliseren. De activiteiten van de vakbond werden in de loop van 2015 gebundeld, de bestuurders en onderhandelaars gingen van een fysieke naar een digitale werkplek. Winvision richtte voor de vakbond een nieuw centraal platform voor mobiel werken en online samenwerken in.

‘Zowel fysiek als digitaal is CNV Vakmensen gecentraliseerd’, zegt Erik van Esch, projectmanager van Winvision. ‘De bestaande omgeving is vervangen door een Office 365-omgeving waarbij Sharepoint Online als onderdeel van deze omgeving een belangrijke rol speelt. Dit centrale platform ondersteunt het nieuwe ‘activiteitgericht werken’ en maakt online samenwerken, vergaderen en kennisdelen mogelijk. De basis is halverwege dit jaar live gegaan met teamsites, projectsites, samenwerkingsomgevingen en integratie van Yammer als social media-component. We werken op dit moment ook nog aan de digitalisering van de collectieve en individuele dossiers. Al die documenten worden ingescand en in het portaal ondergebracht. Elke dag wordt in Utrecht ook de binnenkomende post gedigitaliseerd en via het portaal gedistribueerd.’

‘Het is wennen voor de medewerkers’, zegt Maartje Kuperus van het CNV. ‘We hebben alle medewerkers vanaf het begin zo goed mogelijk meegenomen in de overstap, zodat ze inbreng hadden en precies wisten wat er ging gebeuren. Dan nog is er natuurlijk een groot verschil in snelheid van adoptie en in digivaardigheden. Maar vrijwel iedereen is enthousiast over wat er nu allemaal digitaal kan. Om een voorbeeld te geven: we maakten gebruik van een enorm Excel-document in onze organisatie, het werkpakkettenoverzicht. Een heel bewerkelijk document dat lastig actueel te houden was. Nu kun je in een paar klikken alle gegevens die je zoekt boven tafel krijgen. Er werden ook nog wel vragen gesteld over de veiligheid van gegevens in de cloud. Daarin hebben we medewerkers gerust kunnen stellen. Het opvallende is dat die vragen over veiligheid vroeger nauwelijks werden gesteld toen bestuurders met vertrouwelijke dossiers in de kofferbak het hele land doorreden.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Pijl naar rechts icoon

    E-Mergo BV

    Van dashboards naar datagedreven alerts met Power Platform (E-Mergo en Lavans)
    Pijl naar rechts icoon

    Carapax IT

    Monitoring luchtkwaliteit in industriële omgevingen met innovatieve data-analyse en AI-oplossingen (Comon Invent en Carapax IT)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Winvision komt in handen van Odin Groep

    Carrière

    ‘Houd niet vast aan oude samenwerkingsmodellen’

    jeugdzorg hulpverlening jongeren
    Software & Development

    Jeugdhulp Friesland kiest voor Winvision

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs