Wie nog mee wil doen aan de Computable Kerstpuzzel 'Van A tot Z' heeft nog drie dagen. Tot en met zondag 10 januari 2016 kunnen deelnemers een oplossing insturen. Er zijn in deze ict-jaaroverzicht-filippine mooie prijzen te winnen; de hoofdprijs is een HP Elite 1012 met keyboard.
In de Computable Kerstpuzzel ‘Van A tot Z’ komt het ict-jaar 2015 nog een keer langs in de vorm van 26 soms cryptische omschrijvingen over bedrijven, instellingen, personen, zaken en ontwikkelingen die in het nieuws zijn geweest.
Aan u, puzzelaar, de opdracht om dit alfabet te ontcijferen en bij iedere letter het juiste antwoord te vinden. De website van Computable biedt daarbij zeker uitkomst.
Stuur de oplossing via de website van Computable (www.computable.nl/kerstpuzzel) voor 11 januari 2016 naar de redactie. Deelnemers met het juiste antwoord maken kans op één van de elf mooie prijzen. De prijzenpot is goed gevuld (zie kader).
Veel plezier en succes.
Klik hier voor een pdf van de Computable Kerstpuzzel 2015 ‘Van A tot Z’.
Prijzenpot

1. HP Elite x2 1012 + keyboard, t.w.v. 936 euro
2. Somfy Lighting Pack (Smart Home), t.w.v. 399 euro
3. Seagate NAS 2 Bay (STCT200), t.w.v. 185 euro
4. TP-Link EAP220, t.w.v. 179 euro
5. Plantronics BackBeat FIT, t.w.v. 129 euro
6. Logitech Type+ voor iPad Air 2, t.w.v. 119 euro
7. Sandisk flash drive, t.w.v. 89 euro
8. Toshiba Canvio Alu 1 TB Blauw, t.w.v. 69 euro
9. Kaspersky Total Security Multi Device 2016, t.w.v. 63,95 euro
10. Trend Micro Maximum Security 10, t.w.v. 45,47 euro
Extra prijs: de stripbiografie Steve Jobs. Waanzinnig goed van de Amerikaanse illustratrice, kunstenares en schrijfster Jessie Hartland (uitgeverij Luitingh-Sijthoff)