Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Infor koppelt machine learning aan hotelsoftware

15 april 2016 - 13:56ActueelInnovatie & Transformatie
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Erp-leverancier Infor heeft zijn beheersoftware voor hoteleigenaren uitgerust met toepassingen voor machine learning en big data-analyse. Het gaat om EzMRS versie 20.x die onder handen is genomen door het Infor Dynamic Science Labs. Dat is een interne denktank die onlangs is opgericht om machine learning en big data-analyse toe te voegen aan alle Infor-applicaties.

De upgrade van de hotelsoftware is de eerste uitkomst van de samenwerking tussen het Infor EzRMS-wetenschapsteam en Infor Dynamic Science Labs. De bedrijfssoftwareleverancier maakte al gebruik van geavanceerde econometrische methoden waarin zowel historische als actuele patronen werden meegewogen. De leverancier: ‘Die modellen worden nu ook gebaseerd op een adaptief learning framework. Daardoor moeten er nog meer observaties uit de verzamelde data geëxtraheerd kunnen worden.’

De bedrijfssoftwareleverancier: ‘De upgrade geeft meer inzicht in datatrends. Die helpen om vast te stellen of actuele of historische patronen meer aandacht moeten krijgen in voorspellingen.’ Andere wetenschappelijke verbeteringen die volgens de leverancier aan de nieuwe versie zijn toegevoegd, zijn dynamisch en adaptief voorspellen. Infor: ‘Daarmee test de software continu welke combinatie van voorspellingsmethodes het meest accuraat is. Dat gebeurt in elk stadium van de boekingscurve van een hotellier. Het resultaat is dat elke vestiging zijn eigen, specifieke combinatie van voorspellingsmethodes toegewezen krijgt. Deze past zich continu aan op de veranderende markt, seizoensgebonden variaties en de boekingscurve.’

De hotelbranche worstelt continu met het verhogen van de opbrengsten en tegelijkertijd het personaliseren van de ervaring van gasten. De oplossing moet hoteleigenaren helpen hun opbrengsten te optimaliseren door automatische voorspellingen over de vraag te berekenen en de beste verkoopstrategieën te adviseren, gebaseerd op data zoals dag-van-de-week-patronen, doorlooptijden en het aantal gasten per kamer.

Nieuw uiterlijk

Infor heeft ook de gebruikersschermen meer aangepast op het uiterlijk en de functionaliteit van consumentensoftware. Daarnaast onthoudt de software welke rapporten zijn ingezien en kan het deze informatie op verzoek direct tonen. Er zijn ook verschillende filters ingebouwd om de informatie te beperken tot een bepaalde vestiging of regio.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Eén reactie op “Infor koppelt machine learning aan hotelsoftware”

    1. Richard schreef:
      18 april 2016 om 13:34

      Een familielid is eigenaar van een hotel, en het gaat een stuk beter met de zaken sinds hij is gaan besparen op IT. Tenzij het een 5-sterren hotel betreft voor zakelijke klanten, kiezen de meeste gasten voor een zo laag mogelijke prijs, en schone bedden.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Kempinski Hotels neemt BI af van Infor

    Cloud & Infrastructuur

    Infor scherpt eisen cloudpartners aan

    Deal
    Cloud & Infrastructuur

    Infor wil partnernetwerk in Benelux uitbreiden

    deal overeenkomst partner samenwerking akkoord
    Software & Development

    Infor start met Polaris samenwerking in Europa

    erp
    Cloud & Infrastructuur

    Infor biedt ‘lift & shift’ voor legacy-erp

    Wifi in hotel
    Cloud & Infrastructuur

    Start-up Hotelchamp haalt 1,75 miljoen euro op

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs